Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Будьте грамотними!
Будьте грамотними!

Не знаю , чи потрібна ця тема , але мене просто "вбиває"  страшна безграмотність деяких користувачів. Зрозуміло , що не вимагаються знання всіх орфографічних і пунктуаційних правил , але ж Ви,шановні користувачі, є носіями культури. На Вас дивляться українці зі всього світу!  Деякі приклади ( не вказую на особистості з етичних міркувань):  "В жЕву" тобто "вживу" (дві помилки в одному слові!) , "зараС" тобто "зараз". Деякі очевидні речі потрібно просто знати! Перепрошую , кого образив , але все ж таки...

Василь! Якщо є тільки три класа ЦПШ то на більш не розраховуй

Підтримую! Безграмотність це ганебна річ. Не уподібнюймося "проффесорам".

gengen2, не "класа", а "класи", перед "то" слід ставити кому, а в кінці речення крапку. 

Підтримую! Тема потрібна. Розділові знаки "безграмотним" ще можна пробачити. А от елементарні слова навчіться писати! Не спотворюйте рідну мову!

Підтримую! Тема потрібна. Розділові знаки "безграмотним" ще можна пробачити. А от елементарні слова навчіться писати! Не спотворюйте рідну мову!

Як то добре, що при співі не видно кривого правопису :) ...

Дядько Хапко, при співі, буває, спотворюють мову по-своєму.В кожному регіоні нашої держави є своя внутрішня.Звичайно, розділових знаків там неможливо побачити. Декілька слів хочу сказати про написання тексту користувачами. Іноді не можу зрозуміти речення, яке пише користувач, бо в кінці немає знаків ! ? ні крапки.   Хтось щось написав - а ти відгадуй !  Пропоную створити тему, в яку можна буде заносити найяскравіші неграмотні тексти.Буде своя дошка пошани.(Авторів вказувати не потрібно).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти