Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Акустична система Yamaha DXR15
Акустична система Yamaha DXR15

Кого цікавить невеличкий порівняльний тест - http://forum.plus-msk.ru/showthread.php?t=142952&page=16

Порівнювали Yamaha DSR бомба конкурентів в ціновій категорії нема близько.

А з чим порівнювали?

Yamaha DSR бомба   ? ... скоріше петарда  .Головний "конек" блок DSP ,  основна ж начинка , динаміки  - досить посередня.Тестування  викладене на plus-msk.ru -це пародія ( порівнювали 12" і 15" , пластмасу і дерево...)

А мені цікаво, чому всі орієнтуються на топ 15-ку, хоча ставлять саби? Без саба зрозуміло, а з сабом чому?

Адже, якщо є саб, то з топом 6,5 чи 8 чи 10 отримаємо набагато кращу якість звучання? Чи хтось переконає в зворотньому?

Порівнювали з RCF 525a /JBL PRX 615/JBL EON 515XT/.Згіден що 10 на середині з субом буде звучати краще але не завжди є можливість в малих залах доставляти суб і тому 15 вирішує цю проблему.А YAMAHA DSR в своїй ціновій категорії від конкурентів втікла далеко вперед.  

А YAMAHA DSR в своїй ціновій категорії від конкурентів втікла далеко вперед

А куда втікла? може догнала, скоріше? Рулять маркетологи, а піпл хоче великої потужності і тиску, при малій вазі і низькій ціні. Якість звучання іде в жертву, бо велика потужність - це вага системи, вага котушки. А вага котушки - це інерція і мінус до якості звучання. Додаткове демпфірування котушки,( щоб не втратити в якості) - це додаткові гроші , а зменшення ваги котушки-то треба щось з охолодженням думати - теж витрати. Як не крути, або потужність+мала вага+дешево,але з посередньою якістю або якісно, але дорого.  Але для чого якість, якщо крутити МР3? Тому маркетологи (яким якість звучання до лампочки), все правильно порахували за що готовий платити споживач в цьому класі акустики.

http://forums.prosoundweb.com/index.php/topic,138732.10.html - ще одне порівняння. 

17-го грудня приїхали мої DXR15. Зразу не писав - хотів протестувати у різних умовах і різних залах, а також порівняти з моїми RCF art725a. Отож у порівнянні з 725-ми ямаха звучить більш мяко і збалансовано по частотам. Можливо це робота 48-бітного процесора.  RCF-ки звучать більш агресивно і пробивно і детальніше по високій середині - це я думаю завдяки 2-дюймовому 250w драйверу. RCF_ки починають кліпувати скоріше за ямяхи. Мій висновок - RCF-ки - більш пробивний, детальний і фірменний звук, більше високих частот(ціна 2000$за колонку і у нас, і в Європі). DXR15 - більш рівний, мякий звук, звучить голосніше і більше низів, встроєний трьохканальний мікшер, 48-бітний процесор(ціна 1500$ за колонку, в Європі можна купити за 1000-1100$).

Між іншим - перед самим новим роком  приїхав мені ще один комплект DXR15 - я перестраховувався і замовив в двох місцях. Потім виявилося що відмовитися вже не можна - тож продаю один комплект за 19000грн пара. Тел.- 0506722907

Результати прогнозовані. За рівнем компонентів РЦФ однозначно має краще і прозоріше звучати, а в Ямасі процесором горби порівняли для клубняка і мр3 головне щоб голосно і недорого.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти