Головна сторінка » Список форумів » Проблеми пов'язані з клавішами та різноманітною музичною технікою » Roland GW-8 питання і відповіді
Roland GW-8 питання і відповіді

Доброго здоровьяь всім. Хтось скаже знову  однакова тема, так тема за назвою майже однакова, та тільки обговорюється на темі  має лише Roland GW8. А то тільки но хтось поставив питання про вище згаданий інструмент як тема після однієї-двох відповідей з`їжджає з теми. Наприклад "тема Roland GW8 в розділі музичні інструменти і обладннання" почали обговорювати ямахи і корги, шановні власники вище згаданих інструментів та ін. (не Roland) прохання не писати тут так , наприклад: а в мене ямаха с900 в мене там кращий звук труби ніж в самої труби, для вас є "битва самограйок" от там і доказуйте що в кого краще. А тут  я (можливо ще хтось) хочу отримувати відповіді по суті, на конкретно поставлене питання по даному інструменту. І в мене перше питання, чи можливо в Roland gw8 розділити клавіатуру на 2 частини, я маю на увазі чи можливо в реальному часі грати наприклад польку, лівою рукою акорди, правою наприклад в четвертій октаві щоб звучав акордеон , в пьятій флейта не переключаючи тон. Якщо можливо то як?  І ще одне питання, у мене ніяк не виходить скинути на флешку звуки в той час як стилі імпортуються, я маю на увазі лише одні звуки без перформансе, правильніше сказати я навіть не можу їх створити цих звукі, підкажіть будьласка хто що знає, дякую.

Розділити клавіатуру на 3 частини (акомпанемент|соло1|соло2) неможливо. Читаєм інструкцію....

 

http://minus.lviv.ua/forum/thread/5049/

Пане Анатолій ще до вашої відплвіді я перечитав все на форумі що стосується даного інструмента і там на рахунок звуків немає нічого конкретного, тож звертаюсь до всіх форумчан ще рез,  хто має цей Ролік і знає як зберігати звуки. І ще одне , може хто підключав педаль, чи є сенс в купівлі ?  На перед  дякую.

Пане Анатолій ще до вашої відплвіді я перечитав все на форумі що стосується даного інструмента і там на рахунок звуків немає нічого конкретного,

Все конкретне є в інструкції користувача. Читайте, прозрієте...

Тут http://diplotop.ru/review/ROLAND/GW-8 инструкция на русском языке.

На стр. 19 указанной инструкции написано, что есть кнопка Split, позволяющая разделить клавиатуру на левую и правую (зона правой Upper и левой Lower руки)

Деление правой части еще, например, на 2-е не предусмотрено. Для этого должна быть кнопка не только Upper1, но еще и Upper2. Так есть в Roland E-80, где имеются

зоны Upper1 и Upper2, но для их задействования надо применить еще одну  Вторую точку разделения клавиатуры.

Первая точка - это деление между зонами Lower и Upper (левой и правой рукой), а вторая точка разделения - это уже в зоне правой руки Upper поделить еще на две зоны Upper1 и Upper2 и можна играть разными тембрами в каждой из них

 

И тут есть про запись стилей GW8 в версии 2.0

www.rolandmusic.ru/assets/media/pdf/GW-8_v2_OM_rus.pdf є паспорт російською мовою.

Если прочитать раздел "Куплю-продам", то видно сколько народу продает и Roland BK5, и Roland GW8, и Tyros 1,2 ,3 4, и Korg PA-50, 60, 500, 600, 800, и Yamaha от 510 до S700 и S900, и PSR всех номеров.

К чему бы это?

Все после "пробы" этих инструментов чем-либо недовольны. (Звук, удобство, функциональность, простота, чтение всех форматов или конвертация и т.д.)

Дядько хапко в мене є мануал на українській мові, незнаю може він не повний але все що я там прочитав це те що звуки можна імпортувати на інструмент,  дякую Анатолію скачав з його посилання зараз буду вивчати. А на рухунок педали то хотілосьби почути відповідь від того хто використовував її. а не опис вирибника.

Тоді треба качати мануал англійською мовою і перекладати.

Стосовно звуків - їх створення та запису.

В Roland E-50 це є так:

Звуки в Е-50 стандартные (часть из них - сэмплерные) и не "создаются". Некоторы параметры этих звуков, например, ADSR - атака, decay, sustain и release) или Фильтр, или Модуляция настриваются и это (как бы "новый звук") можно записать в User Program - 144 шт. в специальные ячейки памяти для быстрого доступа специальными кнопками "User Program","List" (список) лицевой панели или неограниченное количество в виде файлов во внутренней или внешней памяти (искать - Find). Четыре банка. как Вы сказали, это не банки, а как бы "мини User Program" (это OTS - One Touch Setting - "Набор в одно касание" ), связанные с каждым из стилей - внутренних 136 стилей или любым внешним стилем, записанным в памяти. В "User Program" (144 в ячейках или тысячах в виде файлов) или "мини User Program" (OTS - по 4 на каждый стиль и записываются в файле стиля) можно еще добавлять всевозможніе 41 шт. обработки звука из MFX - multi (хорус, ревербератор, флєнжер, drive и т.д.) - тоже как бы новый звук.

Може й в GW-8 це аналогічно тільки замінити слова User Program на Performers (стор. 38, 39 і т.д.  інструкції) а на стор. 41 написано, як зберігати ці Первормерси?

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти