Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ALESIS MIDIVERB 4 і soundcraft epm12
ALESIS MIDIVERB 4 і soundcraft epm12

Шановне паньство всім доброго вечора. Хочу знати вашу думку щодо ALESIS MIDIVERB 4 і soundcraft epm12 ,

Про ці прилади писано-переписано. (І на цьому форумі також).

 Моє шанування панове.  Сьогодні ЗНЯВ оголошення про продаж ALESIS MIDIVERB-4.   Цей ревер служив мені вірою і правдою 12 років і до сих пір як новий.  Подарували мені на день народження BOSS VE-5.   Цяцька дійсно класна,але як не крутив-добитися того об,єму,глибини і плину вокалу я так і не зміг.   Отож прийняв рішення не продавати,тим паче,що бакс росте,як на дріжджах.   Врешті вирішив їх спарувати до купи.    На виході-БОМБА.    (Привіт" щасливим" власникам лексиконів).    Про MIDIVERB-4 ,співвідношення ціна-якість -5 зірочок з п,яти.    В парі з хорошим пультом,акустикою,та мікрофоном дає відмінний ефект   (просто допомагає співати).

Я також задоволений ALESIS MIDIVERB-4 СУПЕР!....

В певних навколомузичних колах домінує думка що серед чотирьох моделей Midiverb-ів найвдаліша II-а. Ми користувались і II-им і IV-им. Останній продали, надто синтетично звучить. IMHO. В II-му є цікаві холи та специфічний хорус. Використовуємо проц на барабани і гітару, продавати не збираюсь.

В четвертому ще буває деколи хвороба з таблом. Перестає світитися чи може там лампа перегорає.

Доброго дня,колеги!   Може хто допоможе з готовими пресетами на  alesis midiverb 4 ?Цікавить хол+ділей.Буду дуже вдячний. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти