Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Браття-музиканти, допоможіть із стилями до Roland BK5
Браття-музиканти, допоможіть із стилями до Roland BK5
А до роланда gw8 теж підходять

Подходят ли данные стили к GW8 - не знаю. Но в паспорте на Roland GW-8 написано, к нему дается программа конвертера стилей - может надо конвертировать?

Если прочитать раздел "Куплю-продам", то видно сколько народу продает и Roland BK5, и Tyros 1,2 ,3 4, и Korg PA-50, 60, 500, 600, 800, и Yamaha от 510 до S700 и S900, и PSR всех номеров.

К чему бы это?

Все после "пробы" этих инструментов чем-либо недовольны. (Звук, удобство, функциональность, простота, чтение всех форматов или конвертация и т.д.)

Конвертер стилів є , алея в ньому не роздуплився, хоча це не так важливо бо слава Богу навчився писати стилі сам. але всеодно прикольно закинути в інструмент незнайомий стиль бо це всеодно що купив новий інструмент, тому якщо допоможете з конвертером буду вдячний, пригодиться.

Я знаю только программу Style Works XT Universal, которая любые стили Yamaha, Korg, Ketron, Roland переконвертирует в стиль требуемого инструмента.

здесь вид этой программы: http://files.mail.ru/OBJNKL

Ищите в Ин-ете программу Style Works XT Universal 3.09 и конвертируйте.

(Пришліть мені на адресу loshk@mail.ru свій конвертер - може я розберуся з ним.)

 

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти