Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » yamaha psr 3000
yamaha psr 3000

От я хочу запитати вас всіх,якої ви думки про yamaha psr 3000,і що ви можете про її сказати?

Я не є фанат новизни, але про цей інструмент скажу субєктивно, шо звуки майже всі заїждженні, і  насьогоднішній день, позрівняно з іншими інструментами, цей нічим не зацікавлює.
На той час, так це був хороший інструмент.

Ну я незнаю,але я думаю що цей інструмент нічим не поступається с 700

По функціоналу навіть краща за 700-ту

І звуки там схожі,просто в 700тій їх трошкии більше

Если прочитать раздел "Куплю-продам", то видно сколько народу продает и Roland BK5, и Tyros 1,2 ,3 4, и Korg PA-50, 60, 500, 600, 800, и Yamaha от 510 до S700 и S900, и PSR всех номеров, даже 3000.

К чему бы это?

Все после "пробы" этих инструментов чем-либо недовольны. (Звук, удобство, функциональность, простота, чтение всех форматов или конвертация и т.д.)

Мені згадався вислів про пошук в темній кімнаті чорного кота,особливо якщо його там нема.Нема в природі ідеального синта,який би важив 4-5 кг,мав терабайт пам"яті,читав всі формати,мав зручність і оперативність PSRок+ звучання Roland\KORG\KURZWEIL,та що там,Nord Stage,мав прописані з заводу польку/вальс/діско/купу медляків/"шось діскатєчьне"/"ласковыймай",підтримував кириличний текст і мав заводський караоке програвач,прямий вихід на високошвидкісний інтернет і обов"язково зареєстрований на всіх сайтах з халявним контентом,ціною паперів так із 300-500;такого небуло,нема і не буде ніколи...Утопія.

Спостереження Ваше веселе, дотепне й по суті правильне - погоджуюсь. Але я зупинився на Roland E-80 і мене все влаштовує - "Звук, удобство, функциональность, простота", а чтение всех форматов или конвертация на компьютере в программе Style Works XT Universal 3.9. А от кирилиці нема - то правда :-). Хотів тексти з екрану читати - а зась. Треба запам'ятовувати :-).

Дуже близько до мети, але теж не ідеал: http://www.lionstracs.com/groove/keyboards/

Впечатляет - напоминает Sonar X1. (но под Linux)

Пробовал я когда-то (10 лет назад - или комп не тот, или звуковая карта Aydigy не та) - управлял самограйкой сэмплерным виртуальным (программным ) 16-трековым инструментом Reality на компьютере (звучало от 6 до 12 дорожек отдновременно, управляемых по MIDI). В репетиционной комнате все звучало идеально, а на открытой площадке - динамический диапазон инструментов подвел и казалось, что все звучит с искажениями (задержка было очень малой - 2 ms, т.е. незаметно).

Может и приведенный Вами пример только для студии. хотя в описании написано. что для реального исполненни и можно быстро коммутировать любые партии.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти