Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Сценічний одяг.
Сценічний одяг.

Хай. Тобі друже треба на вернісаж чухати... Бо по Львову подібних точок не знаю, хіба в гугла спитай. А загалом знайомі мої замовляли в якогось дідуся в Закарпатті - він там все по феншую руцями робив... Але то не дешево вийшло. Коли доляр по 5-ть був, то вони щось чи 200 баксів з дорогою попали.

де у Львові можна замовити гуцульські кептарики і крисані

Колись подібним торгували на Косівському базарі. Але я там був останній раз років 25-ть назад, то боюсь що ситуація змінилась. Гей, хто з Прикарпаття, озовіться!!!

Коли доляр по 5-ть був, то вони щось чи 200 баксів з дорогою попали.

то за один екземпляр?!

 Тільки без образ.Хочеш зробити добре зроби сам.Те ,що сьогодні на ринку під   гуцульську автентику-дороге непутьове гавно і не завжди ,та ні завжди низької якості розраховане на попитих туристів.Справжні шкіряні пояса або достойні кептарики коштують захмарно дорого і прирівнюються до витворів мистецтв (невпевнений що така категорія Вам потрібна).Коротше хвантазія плюс гуманітарка відриваємо рукава,пришиваємо заводсьві  ткані лєнточки,шнурочки.ПОяса мулж з дермантухи (обов"язково щоб була жостка основа) і все буде ГУД. САйт по вишиванках нижче http://wyshywka.com/  З повагою до всіх майстрів які якісно роблять свою роботу!

Віталь Вус.  А де Ви таких клоунів на відео відкопали ?  І не майки кольорові треба,а дійсно костюми клоунів!   Над репертуаром ліпше попрацювали !

то за один екземпляр?!

 

Та за все, а не за один... Якби за один, то би був епічний ппц...

Який саме з цих гаджетів Вам потрібний?

На світлині бачу лише один предмет,який можна назвати словом "гаджет"-файку.Не сказав би,що вона мені потрібна.

в нше время лучше шить чем покупать по таким бешенным ценам!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти