Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Советы тем. кто поет
Советы тем. кто поет

також знайшов цікаву і корисну інформацію в інтернеті:

Кожну репетицію починайте з тихого співу, поступово збільшуючи гучність і діапазон.
Щоб голос був красивим - зв'язки потрібно берегти:
не застуджуватися;
не «давати концерти» на холоді;
не кричати (поєднувати вокальну кар'єру і стиль життя футбольного вболівальника досить складно);
не палити;
не розмовляти багато. Голосу необхідний відпочинок, хоча б по годині двічі на день треба побути в повній тиші.
Не варто так само і співати, прийнявши порцію алкоголю - під його впливом зв'язки розігріваються і голос звучить краще, але надалі алкоголь сушить зв'язки, що в довгостроковій перспективі погіршить голос. Не найкращий друг для вашого голосу і кави, його краще зовсім виключити.
Якщо ви мрієте поліпшити голос для співу, дещо з продуктів харчування теж виявиться під забороною:
насіння, чіпси і сухарики;
шоколад;
холодне морозиво;
гострі і гарячі страви (занадто високі і низькі температури знижують еластичність голосових зв'язок);
продукти з барвниками;
жирна та солодка їжа (цукор і жир осядуть на зв'язках).
А ось воду пити можна і навіть багато. Також на користь підуть соковиті фрукти з великим вмістом води - персики, виноград, кавуни, груші і т.д.
Фахівці з вокалу категорично не рекомендують їсти що-небудь за пару годин до співу, а ось випити склянку теплого молока з маслом буде дуже корисно.
Перед тим як почати співати, обов'язково зробіть дихальну гімнастику. Але коли співаєте - не думайте про диханні.
Не потрібно тягнути або напружувати шию під час співу, напруга передасться на гортань, і звук вийде здавленим. Абсолютно вільними повинні бути і плечі - тільки так вийдуть глибокі і об'ємні низькі ноти.

Хорошие упражнения для голоса, тоже использую некоторые из них)) еще мне посоветовали принимать витаминные комплексы как тут http://dska.com.ua/ru/katalog/vitaminni-kompleksy_dlya-vsikh_vitaminy/ как раз в такую погоду будет самое то, потому что болеть совсем нельзя и нужно поддерживать свой иммунитет, а то как-то раз после болезни, ели востановила голос! Теперь так не рискую!

Скажіть а чи буває штукатур який після деяких вправ почав досконало виконувати свою роботу чи плиточник чи художник прочитавши статтю. Теорія одне а практика і досвід інше. Хто з вас погодився б на операцію до хірурга - початківця навідь якщо він має червоний диплом! Років тридцяць тому я по весіллях на трубі грав і вирішив собі купити нову трубу помпову ( стара була на клапани). Так я весілля відмучив! А знаєте чому, бо труба не грана не роздута була.Наше горло не за тиждень, не за місяць вирабляється і те що ви пишете про проблеми з горлом в мене теж були років тридцять тому а зараз я легко співаю і не сідає голос.Моя порада - не шукайте ніякі пшикавки а побільше співайте і все буде ок!

Скажіть а чи буває штукатур який після деяких вправ почав досконало виконувати свою роботу чи плиточник чи художник прочитавши статтю. Теорія одне а практика і досвід інше. Хто з вас погодився б на операцію до хірурга - початківця навідь якщо він має червоний диплом! Років тридцяць тому я по весіллях на трубі грав і вирішив собі купити нову трубу помпову ( стара була на клапани). Так я весілля відмучив! А знаєте чому, бо труба не грана не роздута була.Наше горло не за тиждень, не за місяць вирабляється і те що ви пишете про проблеми з горлом в мене теж були років тридцять тому а зараз я легко співаю і не сідає голос.Моя порада - не шукайте ніякі пшикавки а побільше співайте і все буде ок!

повністю згоден, АЛЕ навіть бувалому вокалісту деякі речі можуть посадити голос за 5-10 хв, а деякі зможуть його на певний час реанімувати (точніше вижати з нього останні соки, які можна буде хоч частково відновити поки перерва на стіл чи 7-40). Далеко не всі ще поки що мають запас витривалості голосу на добу-другу безперервно...

Використовую термосок з простим чаем, трішки цукру, або без нього, та долька лимону. Іноді непогано допомагає добавити "ясності голосу". Ну а розспівка обов'язкова. Не люблю тільки холодної пори року. Після нетривалої репетиції - з горлом, як правило проблеми.

В мене проблеми зі слизовою ноза під час співу закладає носа велика нагрузка на легені після перерви стає ще важче співати!

Очень интересно 

Намагаюся пити теплий чайок з медом й лимоном. Допомагає, особливо восени.

> Намагаюся пити теплий чайок з медом й лимоном. Допомагає, особливо восени.

Ще коньяку туди трохи, то ще краще допоможе.

До речі, мені чудово допомагала жуйка Dirol Cherry або Eclipse Cherry Ice, якщо її пожувати безпосередньо перед виступом. Воно якось пробиває носоглотку, що аж хочеться співати. ;) Втім, з мене вокаліст такий собі,тому не знаю, чи допоможе моя порада ще комусь.

 

Чесно кажучи переше чую про горіхи. Я помітив, що після кави з молоком голос не такий дзвінкий

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти