Головна сторінка » Список форумів » Горло-наша проблема!!!!!! » Советы тем. кто поет
Советы тем. кто поет

також знайшов цікаву і корисну інформацію в інтернеті:

Кожну репетицію починайте з тихого співу, поступово збільшуючи гучність і діапазон.
Щоб голос був красивим - зв'язки потрібно берегти:
не застуджуватися;
не «давати концерти» на холоді;
не кричати (поєднувати вокальну кар'єру і стиль життя футбольного вболівальника досить складно);
не палити;
не розмовляти багато. Голосу необхідний відпочинок, хоча б по годині двічі на день треба побути в повній тиші.
Не варто так само і співати, прийнявши порцію алкоголю - під його впливом зв'язки розігріваються і голос звучить краще, але надалі алкоголь сушить зв'язки, що в довгостроковій перспективі погіршить голос. Не найкращий друг для вашого голосу і кави, його краще зовсім виключити.
Якщо ви мрієте поліпшити голос для співу, дещо з продуктів харчування теж виявиться під забороною:
насіння, чіпси і сухарики;
шоколад;
холодне морозиво;
гострі і гарячі страви (занадто високі і низькі температури знижують еластичність голосових зв'язок);
продукти з барвниками;
жирна та солодка їжа (цукор і жир осядуть на зв'язках).
А ось воду пити можна і навіть багато. Також на користь підуть соковиті фрукти з великим вмістом води - персики, виноград, кавуни, груші і т.д.
Фахівці з вокалу категорично не рекомендують їсти що-небудь за пару годин до співу, а ось випити склянку теплого молока з маслом буде дуже корисно.
Перед тим як почати співати, обов'язково зробіть дихальну гімнастику. Але коли співаєте - не думайте про диханні.
Не потрібно тягнути або напружувати шию під час співу, напруга передасться на гортань, і звук вийде здавленим. Абсолютно вільними повинні бути і плечі - тільки так вийдуть глибокі і об'ємні низькі ноти.

Хорошие упражнения для голоса, тоже использую некоторые из них)) еще мне посоветовали принимать витаминные комплексы как тут http://dska.com.ua/ru/katalog/vitaminni-kompleksy_dlya-vsikh_vitaminy/ как раз в такую погоду будет самое то, потому что болеть совсем нельзя и нужно поддерживать свой иммунитет, а то как-то раз после болезни, ели востановила голос! Теперь так не рискую!

Скажіть а чи буває штукатур який після деяких вправ почав досконало виконувати свою роботу чи плиточник чи художник прочитавши статтю. Теорія одне а практика і досвід інше. Хто з вас погодився б на операцію до хірурга - початківця навідь якщо він має червоний диплом! Років тридцяць тому я по весіллях на трубі грав і вирішив собі купити нову трубу помпову ( стара була на клапани). Так я весілля відмучив! А знаєте чому, бо труба не грана не роздута була.Наше горло не за тиждень, не за місяць вирабляється і те що ви пишете про проблеми з горлом в мене теж були років тридцять тому а зараз я легко співаю і не сідає голос.Моя порада - не шукайте ніякі пшикавки а побільше співайте і все буде ок!

Скажіть а чи буває штукатур який після деяких вправ почав досконало виконувати свою роботу чи плиточник чи художник прочитавши статтю. Теорія одне а практика і досвід інше. Хто з вас погодився б на операцію до хірурга - початківця навідь якщо він має червоний диплом! Років тридцяць тому я по весіллях на трубі грав і вирішив собі купити нову трубу помпову ( стара була на клапани). Так я весілля відмучив! А знаєте чому, бо труба не грана не роздута була.Наше горло не за тиждень, не за місяць вирабляється і те що ви пишете про проблеми з горлом в мене теж були років тридцять тому а зараз я легко співаю і не сідає голос.Моя порада - не шукайте ніякі пшикавки а побільше співайте і все буде ок!

повністю згоден, АЛЕ навіть бувалому вокалісту деякі речі можуть посадити голос за 5-10 хв, а деякі зможуть його на певний час реанімувати (точніше вижати з нього останні соки, які можна буде хоч частково відновити поки перерва на стіл чи 7-40). Далеко не всі ще поки що мають запас витривалості голосу на добу-другу безперервно...

Використовую термосок з простим чаем, трішки цукру, або без нього, та долька лимону. Іноді непогано допомагає добавити "ясності голосу". Ну а розспівка обов'язкова. Не люблю тільки холодної пори року. Після нетривалої репетиції - з горлом, як правило проблеми.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення.