Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть знайти майстра для yamaha PSR 2000
Допоможіть знайти майстра для yamaha PSR 2000

Добрий день усім! Цікавить мене ремонт такого апарату yamaha psr 2000. Носив до одного майстра так він  не може справиться з нею. Сказав що потрібно такі плати MD64117709F80A, CPU IC 100. Що це за плати? Де їх дістати? Скільки коштуватиме її ремонт?

Судячи по абревіатурах, в твої клави полетіли "мозги" (плата процесора, ОЗУ та банків ПЗУ). Тота друга плата, точно не знаю, але у мої старій ямасі з MD починалася назва плати ЦАП, яка мала в собі підсилювач, та ще купу інших блоків... Сумніваюся, що ти до своєї старушки щось знайдеш - ти краще шукай таку саму, але наприклад з мертвою клавою, або побитим дисплеєм, але живою електронікою. Так більша вірогідність підняти твій інструмент.

Дякую Vist! я помилково написав yamaha PSR 200. yamaha psr 2000 маю на увазі. Чи варто купити таку ж модель, але там не працює мінідиск, за 450 доларів, чи краще щось інше взяти? 

Мабудь краще купити що нове. Це не раритет, щоб ремонтувати.

Не варто - непристойно дорого при купівлі оригінальних комплектуючих. При купівлі донора - вірогідність мати вже не один труп, а два через деякий час. Не той інструмент, аби за ним шкодувати. Якщо залишились якісь сентименти - просто полакуйте і збережіть.

JurchykТи можеш купити собі такий самий апарат, але якщо переконаєшся, що неробочий дисковод, то єдиний дефект. Дисковод можна купити за гривень 50-70, навіть можна знайти чорний)))) Але якщо там крім дисковода ще вбите ще щось, то мусиш думати. Можливо прислухатися до порад п.Ігора Гарваса і купити новий девайс... Але вибирати тобі.

Дякую за поради! Буду думати. Скажіть будь ласка через що могла виникнути дана проблема (що полетіли вище згадані мікросхеми)?

знайшов розвязку))) відправлятиму в сервісний центр yamaha. Ціна  40 у.е. як зроблять відпишусь. Сказали, що причиною поломки є блок живлення, або перебій напруги. Це "болюче місце" даної моделі.

Нажаль, це болюче місце багатьох інструментів... А що поробиш, така наша доля)))

Jurchyk,включай інструмент в мережу через будь-який комп'ютерний бесперебійник.Профілактика рулить.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти