Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » процесор до гітари Zoom G2.1u
процесор до гітари Zoom G2.1u

Може хто користується таким процесором, підкиньте пару естрадно-весільних звуків. В інтернеті натрапляю лише на "важкометалічні" скопійовані з відомих рок-груп.

Дешева педалька для початкуючих, що хіба поганить звук.

Ігор, ти перед тим, як давати Тупі коментарі, подивись її характеристики і порівняй з іншими педалями там вже 32бітна обробка звуку і частота дискретизаціі 96, назви мені педалі в районі 200-300$ з кращими характеристиками.Я колись мав три аналогові, фірмові, але при нашій апаратурі і наших "неакустичних" залах ітак ніхто непочує. Купу років грав на Zoom 505II,  16біт частота 24. ця трошки слабенькі ефекти має, але нахалтуру більшого нетреба. А взяв заради додаткової педалі.

Я прошу неоцінювати її, а поділитись патчами, може хто прописував і отримав щось подібне на звук гітари. Доречі маю таблицю з власнопрописаними звуками для Zoom 505II, кому потрібно, пишіть - поділюся. 

А що таке "естрадно-весільні звуки"? Ефект-процесор не дає звуку, а його обробляє. Кожен інструмент по-своєму. Настройки під сингли не дадуть такого результату на хамбакерах і т.д. Я вже не говорю про індивідуальні слухові уподобання.

Ще раз повторюю, я написав оголошення не для того, щоб ЛЮДИ ВИМАХУВАЛИСЬ, наскільки хто обізнаний в обробці звуку.А з проханням -  може хто поділиться своїми настройками, а вже проаналізувавши шаблони, легше і своє обробляти. А "Весільно-Естрадні звуки" це на хлопський розум ті що ми використовуємо нахалтурах.

hessseh, поясню на "хлопський розум" - Zoom G2.1u звучить на стільки, на скільки ти чув, не більше. Чудес не буває. Всі цифрові процесори це лише спроба замінити аналоговий тракт. Ти знаєш в кого в місті є купа гітар і підсилювачів, то візьми свою гітару + Зуум  піди і порівняй. Може очі відкриються.

може хто прописував і отримав щось подібне на звук гітари

Ну і забаганки!!!

Щоб від гітари отримати "щось подібне на звук гітари"?

Тут без Зуууума ніяк не обійтись!!!

Дякую, що пояснили мені, що таке гітарний процесор, і як має звучати гітара, але я питав зовсім про інше. В Ютубі є купа роликів, де таким процесором імітують звуки відомих рокгруп., ось навіть ссилка на готові патчі. 

http://guitarpatches.com/patches.php?&unit=G2&sort=name 

неохота ритися, може хто вже вибрав нахалтуру які настройки і поділиться, для цього ж і створений форум. 

Я вже бачив, як клавішникам ліньки розбиратись в інструментах і як по всіх форумах жебрають звуки, стилі, настройки, "прописки". Бачив "ревер, прописаний під весілля". З гітаристами це вперше. Завжди вважав їх експериментаторамиі і шукачами "свого" звуку.

Як можна заблудитись в кількох кнопках та круцьках - зовсім не розумію...

 

Як можна заблудитись в кількох кнопках та круцьках - зовсім не розумію...

досконалість не має межі.......

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти