Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Кінець Світу
Кінець Світу

Кінця світу небуде. Ми набрали завдатків - мусим відіграти.

>>> Кінця світу небуде. Ми набрали завдатків - мусим відіграти.

Та тут пів-форуму таку відстрочку проситимуть)))))))))) А і правильно, кінець світу - кінцем, а весілля лабати треба))))

Вітаю всіх із закінченням КІНЦЯ СВІТУ!Особливо тих жителів планети, яких гарненько "розвели" у чудовому " бізнес - проекті"!

Не так скоро.....

http://www.timeanddate.com/countdown/maya

Вчора лабали день міліції. О 12-й випили всі гуртом початок кінця світу а о 4-й хто ще міг - закінчення. Думаю сьогодні у многих вчорашніх клієнтів голова так бо-бо - що для них вже краще кінець світу

Ну і де та каменюка, що мала впасти згори? Зараза. А я так чекав - хтів собі кавалок відколупати на пам"ятку... Талісман собі зробити... Не жарт же - кінець світу пережити...))))))))))))))))))))

пора видаляти тему, а фішка про  кінець світу , -   це вже  якось неоригінально.....

Точно, а завтра зрання створити тему - ПОЧАТОК СВІТУ!!! НОВА ГЕНЕРАЦІЯ)))) 

Кінець світу не відміняється, а переноситься: 

Кінець світу перенесли аж на 2036 рік

Російський астроном попередив, що до Землі наближається небезпечний астероїд. У 2036 році до Землі наблизиться астероїд З найближчих загроз, що нависли над Землею - метеорит Апофіз. У 2036 році астероїд повинен наблизитися до нас на відстань близько 30 тисяч кілометрів. За мірками Всесвіту це взагалі не відстань. Про цю неабияку загрозу попереджає новосибірський астроном Сергій Масліков, пише "Комсомольская правда в Украине". Однак, він також заспокоїв, що на часі вчені намагаються розрахувати траєкторію космічного тіла і встановити ймовірність зіткнення з нашою планетою. "Я, звичайно, не вірив, що кінець світу відбудеться 21 грудня, однак знаю, куди евакуюватися за реальної загрози, - говорить Масліков. - У підвалі мого будинку є бункер, який побудований в 1950-х роках, там ще збереглися аварійні виходи з радянських часів". Більше читайте тут: http://tsn.ua/nauka_it/kinec-svitu-perenesli-azh-na-2036-rik.html

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти