Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Шукаю висококваліфікованого майстра.
Шукаю висококваліфікованого майстра.

Доброго здоров'я,шановне панство.Хто знає скрипкового майстра-реставратора,чим крутішого-тим краще (Аматі і Страдіварі не пропонувати)-дайте координати.А може хто сам таким ремеслом володіє?Пишіть.Є антикварна чеська скрипка,хочу щоб вона виглядала ідеально.В планах ще одна антикварна німецька скрипка,віддають задешево (непотрібна),але і стан там,напевно,відповідний...Отож зголосіться,буду вдячний.Чекаю.

То ти вже свою скрипку так вбив? Останній раз бачив її - вроді норм була... Звернися на банківську в магазин муз.інструментів - вони там антикварні і просто старі речі продають. Думаю, що там порадять реставратора... Якщо звичайно тут не знайдеш...

Та нє,нічого з того часу не змінилося.Кажеш норм. була?Така вона і зараз,просто хочу щоб не просто нормальний стан був,а перфектний.Полірнути б,але до столярів нести на поліровку скрипку...ну не знаю,певно те ж саме,що стріляти качок бронебійними снарядами...От і шукаю.Дякую за пораду!Хто ще що скаже?

Ну ти як завжди... Тільки perfecto))))))

 

0965468403 - Василь Тютько. Скажеш, що від мене і поясниш ситуацію. То мій напарник, наш гітарист... Він промишляє ремонтом таких речей. Я аж щойно згадав, що до нього можеш звернутися

Дякую!З мене горівка)))!Але то не означає,шо тема закрита.

0995356029..........0679883085 Олег

Десь після Різдва наберу.Дякую.

Горівкою тут не відмажешся)))) Після свят коньяк будем пити)))

DJ VIST!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти