Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Порадьте , як поступити?
Порадьте , як поступити?

Так поколядувати і ми самі ходимо - збираємося компанією, беремо інструменти і йдемо вулицями Львова, по знайомих... Колядуємо і веселимося))) Але в кабак лабати... Це маразм, ІМХО... І це далеко не сарказм - який тоді смисл їхати і лабати? А Новий Рік то не допорівняння... То щось подібне, якби запропонували лабати на Паску, або ще краще в страсний тиждень... В мене була ситуйовина, коли я працював в кабаку і саму Страсну п"ятницю якісь аблюди (нехай пробачать модери за гучне слово, але інакше то не назвати) замовили банкет, і шефова вперлася, щоб я виходив на роботу. В той же день я забрав апаратуру з кабака, при банкеті... Це мій погляд, і ви, Gocan, його можете не поділяти... Тут народ висловлює свої думки на рахунок даної ситуації, і я висловив свою, і ніхто не зобов"язаний її приймати...

П.С. В даній ситуації, я сумніваюся, що гості  "наєлися" після вечері, і там не було п"яних танцюльок. І самому цікаво, чим ся скінчило?)))

Граю з 1985року, але 6-7го січня і на Паску не працюю  принципово.Проводжу ці свята  з родиною. Навіть коли працював стаціонарно в ресторанах  - це була одна з умов.

А хтось десь зустрічав особу іншпі релігій яка плює на своі традиціі та віру. ?
Я б не поіхав а рестораторам ще й вставив би. 
 

Мав колись схожу ситуацію (на паску - іменини). Мусив відмовитись. Навіть в СБК у подібні дні намагаємось скасувати танці (якщо припадає), але то не завжди виходить - не всі розуміють. Гадаю тут правильно відмовитись, ніж потім гризтиме сумління... або жаба... А ще правильніше б запитати місцевого батюшку у церкві, може дати цілком правильну пораду.

Читаю і удівляюсь, скільки відвертого брєда. Яке сумління, яка жаба? До чого тут " плює на своі традиціі та віру"??? Це в Біблії написано, що не можна на святий вечір працювати? То всі водії маршгруток, лікарі на швидкій, диспетчери і т.д. - грішники? Де таке написано???

Якщо про традиції, то що ви всі робити по тим традиціям? Нажерлися, заспівали нова радість і телевізор дивитися чи в неті сидіти? Ото справжні українці!!!

 

 

Антон, а ти вважаєш, що лабати в останній тиждень посту (чи різдвяного чи великоднього неважливо) то є нормально? І хто тут говорив за телевізор чи за комп? Тут людина питається як правильно поступити - чи лабати чи відмовитися... А лікарі на швидкій, диспетчери - то професії першої необхідності, а лабух - то необхідність? Чи може ти віддаєш перевагу при хворобі, щоб тобі лабух злабав аніж лікар оглянув... Тому дійсно - не треба писати брєд...

Не гризіться хлопці, завтра вже святам кінець і буде вам спокій.... А по темі - ви ж уважно читайте що топікстартер пише у першому пості:

"...Два минулих роки ми відмовляли, а зараз знову в роздумах -все таки Святий вечір -піст..."

Виходить що він добре знав що має робити, бо два роки те питання вирішував як вважав за потрібне. А зараз, бачте, він "в роздумах"... Видно циферка що там за вечір плотиться сприяє все-таки "до роздумів". Все просто, подобається цифра, вирішив поїхати відлабати - мовчки їдь лабай, і не труби про то у всі ринви, а не хочеш їхати - не їдь тоді й питання ніякого не буде. І не має чого тут демагогію розводити і розказувати про лабушину духовність та святу повагу до народних традицій. За 28 років тої тупої лаби ми то всьо знаєм дуже добре.У кожного це особисто своє.

"Антон, а ти вважаєш, що лабати в останній тиждень посту (чи різдвяного чи великоднього неважливо) то є нормально?"

А де написано, що то є ненормально? Особисто для мене - це з однієї сторони є робота (значить неважливо коли її треба робити) і не має значення якої необхідності та робота. З іншої сторони - це задоволення (значить можна цим займатися і в неділю і на Паску). З чого ви взяли, що це заборонено?

"І хто тут говорив за телевізор чи за комп?"

Про тв і нет написав тому, що більшість людей саме там прос...є весь свій вільний час. А це ні в релігії ні в традиціях. Про свята наскільки я памятаю написано "памятай день святий святкувати", а як для мене лабло - це спосіб святкування? Якщо вам це здається несумісним, тоді інший аргумент, "день святий святкувати" - це до котрої години? до 12 ночі? чи поки не заснеш? Чому не можна 6.01 повечеряти, поколядувати і піти працювати?

Ше про "останній тиждень посту", я так памятаю, що наприклад останній тиждень перед Паскою треба присвятити роздумам про страту Христа, про його муки і т.д. ХТО З ВАС ЦЕ РОБИТЬ??? Отак щоб повністю, не думати про тєлєк, інтернет, роботу, БАБЛО, баб??? Тому не фарисействуйте будьласка про релігію і традиції.

"Виходить що він добре знав що має робити, бо два роки те питання вирішував як вважав за потрібне"

Два роки топікстартер напевно морозився, бо "не пасує" не задумуючись про причини, тепер задумується і правильно робить. 

Антон Підлісний  Не у всьому, але багато в чому з тобою згідний.

Це в Біблії написано, що не можна на святий вечір працювати?  Нема такого.

наскільки я памятаю написано "памятай день святий святкувати"  І такого немає, є про суботу  для євреїв, а в Новому Завіті для християн нічого подібного немає.

Це все, так звані, місцеві , ще язичеські традиції, які нічого спільного з християнством не мають. Біблія одна і Христос один, якщо це звичаї християнські, то чому в Америці на Різдво готують індичку, в Європі - кролика, а в нас 12 пісних страв?

P.S. Нікого не критикую, і не навязую нікому власної думки. Кожен сам приймає рішення. Апостол Павло писав "Нехай жодна людина не судить вас у справах, повязаних з їжею чи питвом, чи святами, чи відзначанням нового місяця або суботи" Колосян 2:16

Скільки є людей, стільки є і думок. Кожного не переконаєш, та і нема потреби - всі дорослі люди, своя голова на плечах є. Тут виникла полеміка на тему, кожен хто хотів висловився. Далі перетирати не думаю, що є потреба, тим більше, що і так всі лишилися при своїх думках. Тому, враховуючи, що свята вже минули - можна тему закривати... Це знову ж таки моя думка.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти