Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Чи варто міняти пульт TAPCO mix220fx та підсилювач PARK AUDIO V4-1200 на активний мікшерний пульт ?
Чи варто міняти пульт TAPCO mix220fx та підсилювач PARK AUDIO V4-1200 на активний мікшерний пульт ?

Шановні форумчани допоможіть вирішити проблему. Не подобається звучання. Маю  мікшерний пульт TAPCO mix220fx, підсилювач PARK AUDIO V4-1200, акустика SKV CLUB 800. 

Чи варто міняти дані апарати на активний мікшерний пульт, наприклад Yamaha EMX512SC ? Чи можливо проблема в АС?

Шановні форумчани допоможіть вирішити проблему. Не подобається звучання. Маю мікшерний пульт TAPCO mix220fx, підсилювач PARK AUDIO V4-1200, акустика SKV CLUB 800.

Чи варто міняти дані арарати на активний мікшерний пульт, наприклад Yamaha EMX512SC ? Чи можливо проблема в АС?

Оце питаннячко?))

Та акустика яку ви вказали СКВ 800 має 800ват потужності при 4 омах. А ви їх качаєте підсилювачем який видає всого по 2*600 в 4 ома

З тою ямахою яку ви вказали звучати буде ще гірше бо там імпульсний дешевенький підсилювач 2*500ват

Звичайно що там не буде ніякого звучання. Бо ті два 15" динаміки в кожній колонці треба здорово качати нормальним підсилювачем хочаб 1000-1200ват на канал

Той пульт що у вас Тапко, то класний апарат який звучить краще берінжера і ямахи

Акустика SKV теж нормальні колонки які звучать досить добре. Довелось пару раз працювати на таких. Краще мага і парка

В мене є такий підсилювач Парк V4-2400. продам вам його по дуже хорошій ціні. Стан ідеальний

http://www.minus.lviv.ua/blurb/pidsylyuvach/S/12035

Дзвоніть 0978349502

 

Сергій! А з чого ти взяв, що чоловікові потужності бракує? Він цього не писав. Я розумію, що парк треба продати, але може його вже не задовільняє ЯКІСТЬ звучання і він хоче зробити якісні зміни, а не "щоб рубаха заверталася"?

З Різдвом!

Я по собі знаю як звучить 800ватна акустика яка не розкачується підсилювачем

Звук ватний і грязний, немає динаміки в голосі коли співаєш, тяжко співати в таку акустику і вона звучить так ніби китайський ширпотреб.

У мене самого таке було. Качав 450ватну акустику 300ватним підсилювачем, і все грішив на акустику

До чого тут рубаха, якщо не знаєте що сказати по темі краще взагалі нічого не кажіть перш ніш умнічати

У вас з Хапком одна манера

Я розумію, що парк треба продати, але може його вже не задовільняє ЯКІСТЬ звучання і він хоче зробити якісні зміни, а не "щоб рубаха заверталася"?

Мені парк не мішає, і продати я його не спішу. Я пропоную людині варіант який значно покращить його становище, і він буде повністю задоволений при такому варіанті як я кажу

Якщо ви думаєте що якісні зміни будуть з отим комбиком ямаха що він вказав, то ви дуже помиляєтесь, і навіть не розумієте в чому справа

Про РУБАХУ! Перш за все він отримає чистий прозорий звук, в якому буде чути кожен інструмент, а якщо захочеться вжарити то є чим і куди. Акустика дозволяє трусити рубаху якщо іі качає належний підсилювач.

Я б не міняв, щось я сумніваюсь що комбік буде краще звучати, а ще краще, якщо є можливість, то позич у когось хороший потужний підсилювач підключи до своєї акустики і свого пульта та прослухай, Сергій Кушнір може бути правий, тай у мене була схожа ситуація, колонки були 500Вт . підсилювач 350Вт, звук не дуже, та коли взяв підсилювач 1000 Вт на канал, то звук змінився в кращу сторону не тільки по гучності, а й по якості.

Я би поміняв підсилювач PARK AUDIO V4-1200 на більш потужніший наприклад S-2 Park  і докупив якись хороший ревер Lex mx-300,400 або TC electronic M-one і звук думаю був би набагато кращий ніж Yamaha EMX512SC , Причому що ямаха не маэ ручки чутливості, як будете мікрофони відстроювати

Я думаю що зі мною ще багато хто погодится з приводу потужнішого підсилювача.

Отож вибір за вами

S2 парка теж буде маловато. Для такої акустики треба запас в 300 ват зверху

Я б іще добавив що парк S серії нічим не відрізняється від V,

Крім фільтрів поролонових на передній панелі, другого кольору корпуса і пару конденсаторів в блоці живлення, на випадок заниженного живлення в мережі

А так вони повністю однакові

А що запас 100 Ватт зверху не вистарчає ?

Park Audio S2 Mk II  Выходная мощность: 2х900/500 Вт (4/8 Ом), 1450 Вт (мост 8 Ом)

S-серия - обновленная (Mk) серия усилителей турового класса.
V-серия - обновленная (Mk) коммерческая серия с широкой областью применения.

Park Audio V4-1800 Mk II Цена: 4 982 грн Park Audio S2 Mk II  Цена: 5 233 грн

Різниця між ними не велика

Щиро вдячний за ваші поради, я вже майже переконаний на рахунок потужнішого підсилювача, залишилось тільки десь позичити і попробувати.

Сергій, а ваш Парк я буду мати на увазі, але спочатку треба продати свій.

Всім веселих різвяних свят !!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти