Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Хто працює на гитарному процесорі VOX TONELAB ST
Хто працює на гитарному процесорі VOX TONELAB ST

Купив  собі  таку  цяцьку.Цікаво  почути  враження  тих  хто  працює  на  такій  машині.  

Суперовий процесор -лампа-в мене не такий але я його чув-скільки дали за процесор

Доводилось чути. Звучить на рівні інших дешевих проців. На ті гроші краще купити кілька аналогових педалей.

Я  б  не  сказав  би,що  на  рівні  дешевих.В  мене  вже  років  11-12  Зум606.То  порівнявши  з  Воксом  я  відчув  велику  різницю.Звичайно  аналог  краще.Але  врахувати  коли  виступаєш  в  збірному  концерті  і  дається  десять  секунд  щоб  вийти  на  сцену  і  підключитись,то  процесор  виручає.Ще  не  повністю  розібрався  з  Воксом.Цікава  штука  виходить.Записуєш  звук  через  наушники - чудово.Підключаеш  в  лінію  зовсім  другий  звук,до  комба  третій.Може  б  хто  підказав  як  правильно  зробити.

За  процесор  дав  2100гр.

Щоб поставити і зконектити педалборд, чи преамп з обробкою, багато часу не потрібно. Правильний звук - через гітарний підсилювач (комбік, чи голова +кабінет, без різниці). Всі ці емуляції це замануха і лицемірство виробників.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти