Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.
Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.

Шановні колеги, допоможіть вибрати підсилювач до даної АС 

SKV CLUB 800 

Двухполосная акустическая сис-ма.

2 х 15" + 1" driver

Частотный диапазон (-3dB) 45 - 18 000 Гц.

Чувствительность (1Вт/1м) - 102 dB.

Продолжительная мощность - 850 Вт.

Макс. звуковое давление - 131 dB.

Дисперсия - 80 х 60.

 

Поки що працюю на Park Audio V4-1200, але не задоволений звучанням. В одній із тем на форумі мені порадили вибирати із парків, але більш потужніших. Порадився з колегами, сказали що то буде "шило на мило", можливо QSC rmx 3051 чи Reloop Amperor 5005 або SKV DETON HA 700?

 

Якщо із Парків, тоді Parkaudio S2 або S3. А якщо QSC 3051, тоді ціна-якість - саме те. Удачі...

А чим відрізняєтся парк S2 чи S3 від V серії ?

S-серія - це турові апарати, в них більш потужне живлення, краще продумана система охолодження. Вони витриваліші. Та і побудовані на біполярних транзисторах тошиба 5200 і 1943. Вони краще звучать, і легше переносять тяжкі умови праці та перевантаження.

V-серія- це інсталяційні прилади. 1200 зроблений на польовиках, і звучить він гірше с-ної серії.

В вашому випадку я б рекомендував: 3451 - 3051 - S3 - S2 (вказано від кращого до гіршого)

Артур серії V4-1800 і V4-2400 теж побудовані на транзисторах тошиба як і S серія.

Раджу скачати мануал на ОФ сайті парка і почитати

Блоки підсилення там стоять однакові. Різниця лише в живленні і конденсаторах. Розбирав і той і той

До того в моделі 3451 потужність 1400вт при вазі 28 кг. Навіщо йому така потужність і така маса підсилювача?

Олексій беріть в мене V4-2400 і вам його вистачить з головою на всі випадки

 

Сергію, я знаю що з вами немає смислу дискутувати, але дозвольте зауважити, що я писав саме про V1200 (так що ви качайте мануали, і знайомтесь з продукцією).  Якщо ви недобачаєте, або недочитуєте повідомлення, то це тільки ваші проблеми. Це раз.

 

Подруге, фірма в якій я працюю, являється диллером Парк аудіо, і я в свою чергу щупав і працював з більшістю їх продуктів. І знаю що і на чому зібране.

 

По-третє, той же 3451 буде суперово розкачувати акустику. І з ним вона пропрацює набагато довше, при умові роботи не в кліпах. Надіюсь вам, Сергію, відома проблема слабеньких підсилювачів???

 

Але якщо вам кортить зіпхати свій 2400 - то на це є розділ КУПИ-ПРОДАЙ.

 

Знаю що Сергій не втримається, і далі включаю ігнорування, так як і багато хто. Не так давно ви задавали на форумі "аудиосила" питання про різницю С і В серії. А тепер будете вчити? НЕВАРТО!!!

 

П.С. Топікстартеру, бажаю обрати для себе достойну річ.

Артур повністю підтримую...

Дякую всім хто відгукнувся по темі, особливо вам пане Артур за тактовні роз"яснення.

І ще на рахунок 2SC, 3451 та 3051, як вони по частотах, чув що вони дають більше середини ніж парки , а менше низів?

Олексій гурт "Відлуння"  , повірте у Вашому випадку не має змісту міняти підсилювач. Якщо щось і міняти, то в першу чергу акустику, а потім вже думати про підсилювач.

Якщо щось і міняти, то в першу чергу акустику, а потім вже думати про підсилювач

Підтримую. З таким підбором компонентів ( 2х15 "+1") добре звучати не може в принципі. (Хіба клубна "кислота")

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти