Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.
Допоможіть підібрати підсилювач до колонок.

Я в свою чергу ставив на прибори парк S2,S3, 2SC3051, OBE DP650, DP1000, EV Q1212 та прост IP

То поділіться своїми вимірами і враженнями. Всім буде цікаво, в тому числі і топікстартеру. Навіщо це тримати в таємниці?

Розкажіть про недостатки та достоїнства кожного з перелічених підсилювачів. Мені теж стало цікаво що там прибори показують у вас

 

Топікстартеру я вже свою точку зору висловив.

 

А вам, Сергію: 

Та нажаль немаю ні сил, ні бажання вам щось доводити. Це марна трата часу.

 

П.С. Деякі моменти я вже описував в темі на плюс мск, за яку ви згадували. Там вам люди вже розжовували всі моменти по цим підсилювачам. Небачу смислу клонувати тут теж саме. Знаю що це все закінчиться флудом з вашої сторони.

Дочитав останні сторінки на плюс-мск по темі 2сц - парк. М-да сергій слів немає, потішили ви мене. Здоровий сміх перед сном

 

П.С. Прошу пробачення у топікстартера за офтоп.

Так, і динаміки там стоять Ейтинсаунд, я б не зказав що вони погані

Звучать вони досить добре

Не тільки Ейтінсаунд ставлять, а і Еміненси і Пі-аудіо, за бажанням клієнта...

 

І що ж там такого смішного було?

Та нажаль немаю ні сил, ні бажання вам щось доводити. Це марна трата часу.

Що за відмовки?

Якщо вже твердо рішили аргументувати на вимірах різницю між підсилювачами то це буде корисно всім знати.

Чи ви насправді тих вимірів і не робили?

Або у вас просто симпатія до підсилювачів Василя, і тісні дружні відносини з ним

Або у вас просто симпатія до підсилювачів Василя, і тісні дружні відносини з ним

Нажаль, я працюю на OBE та на EV Q-серії. А от парки і 2сц були на початку.

 

Чи ви насправді тих вимірів і не робили?

Сергію, ви мені задавали питання по фільтрах MD534. Хочете я виложу нашу переписку з приватних повідомлень?

Щоб люди зрозуміли, чому я немаю бажання вам щось доводити. Ви ж навіть частоту зрізу неможете порахувати!!! Для чого ж вам ті цифри???

 

Сергію, ви хоч щось, крім парків тримали в руках? Ви включали на нормальній акустиці різні підсилювачі? Ви особисто працювали з тим же 2сц?

Поясніть з чого ви робите висновки? Чи у вас хоббі з кимось поспорити?

Все, на цьому з моєї сторони дискусія закінчена!!! Набридло!!!

 

Тепер по темі: S3 та 2SC3451 та OBE віддають заявлену потужність при навантаженні обох каналів. S2 та Q1212 - мають незначні просадки при навантаженні обох каналів в НЧ діапазоні. 2SC3051 - прекрасна робоча "лошадка" для топів.

То що збирають в Харкові - можливо... Але, з яких комплектуючих - я ейтінги чув і не раз в різних умовах - динаміки вроді нормальні - не хайенд, але нормальний середняк. Але то що я почув на тих SKV... на ейтінги не тягне ніяк... Звучить як Саундкінг...

Підсилювач якраз стояв QSC3051, пульт Саундкрафт MusicMix 16 (Англія)

Сергію, ви хоч щось, крім парків тримали в руках? Ви включали на нормальній акустиці різні підсилювачі? Ви особисто працювали з тим же 2сц?

Поясніть з чого ви робите висновки? Чи у вас хоббі з кимось поспорити?
Тепер по темі: S3 та 2SC3451 та OBE віддають заявлену потужність при навантаженні обох каналів. S2 та Q1212 - мають незначні просадки при навантаженні обох каналів в НЧ діапазоні. 2SC3051 - прекрасна робоча "лошадка" для топів.

Оце вже друге діло!

Авжеж включав, і порівнював з активним динакордом ПМ-3. Ганяв годинки 4 підряд. Мені це теж було дуже цікаво. Парк 2400 як оказалось на 2 голови вище як в Павермейт 3. Плотніше звучить як і з мікрофоном так і з МП3 муз матеріалом. Порівнював на акустиці ТХ 1152 EV. З парком більше низу, і потужніше звучить по всьому діапазоні, хороша динаміка в вокалі і ще багато інших плюсів

Ні в мене не хоббі поспорити а просто цікаво, за що ті Васіні підсилюачі так хвалити?))

S2 не пара Q1212. Порівнювати треба його з S3 або V4-2400, щоб по потужності однаково було.

А 2SC3051 тільки для топів і годиться і то краще обрізати від 100гц. Бо кліпує шо дешевий китаєць при заявленній потужності як і в парка 2400го

От і подумайте тепер

Тут просто Сегрій Кушнір хоче продати свій підсилювач і спорить зі всіми хто пропонує якісь інакші моделі ніж він має.

Я думаю основна проблема в тому, що на підсилювачі 2SC вказана не номінальна, а музикальна потужність при 1%THD у характеристиках. І люди дуже часто путаються. Якщо щось не так то нехай Василь Котченко мене підправить.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти