Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки
Колонки

У мене якраз Delta4215. Так скажу вам слідуюче: якщо вас влаштовує, коли голос звучить у пищалці - беріть. Я не кажу, що парки - погані колонки. Навпаки, я вважаю - дуже пристойні. Проте, якщо в топах стоїь низькочастотний динамік (який, доречі використовують для зборки сабів) і пищалка - звідки взятись нормальній середині? Особисто я довго матюкався. Не переварюю я цих мегафонних ефектів. Потім заспокоївся і придбав два середньочастотні динаміки і замінив парківські 15". Ще придбав кроссовер. Розділив середину і верх десь на 4000 Hz... Кайф. Оце воно. Щоправда, мені було легше маневрувати, бо мав два саби і фінансування для тюнінгу. Якщо у вас фінанси дуже обмежені подивіться Park Audio Gamma 4315. 300 ватт - номінальна потужність, повноцінна трисмугова система. Вартість близько 3600 грн. Якщо цієї потужності замало (хоча не думаю) зробіть як я, не жаліте грошей. Можете обійтись малою кров`ю, не купуючи сабів, адже динаміки для двох сабів у вас будуть із топів. Звісно доведеться потратитись на підсилювачі. І, знову ж таки, якщо фінанси обмежені, я б звернув увагу на Park Audio Gamma 4315.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти