Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Парковські підсилювачі з імпульсним живленням.
Парковські підсилювачі з імпульсним живленням.

Шановні форумчани!Поділіться досвідом як поводять себе в роботі Парковські підсилювачі з імпульсним живленням,як реагують на низьку напругу та її перепади.В даний момент користуюсь Парковськими-VX 700, які безвідмовні трудяги,але хочу на саби взяти 4 омні більш потужні.

 

Я на парковських підсилювачах серії CF працюю років п"ять.Зувчить добре ,тай проблем з ними не було ніколи.

Звичайно трансформатор все ж таки надійніше ніж імпульсний блок, але їхні БЖ досить не погано себе зарекомендували. Знаю багато користувачів які працюють як і в місті так і на районі з DF, всі задоволені. Тим більше я впенений, що схемотехніка як підсилювача D-класу так і імпульсного БЖ передерта з якогось західного підсилювача досить відомої фірми, так що думаю з надійністю все гаразд).

Спасибі за інформацію!

 

я на DF працюю вже 8 років, немає ніяких нарікань, порівняти з іншими підсилювачами досить якісно звучить

апну темку, хочу придбати підсилювач park audio 2*350(330) при 8 ом, з якої серії краще брати? 

імпульсний чи трансформаторний?:

CF700-8

CF 1200

V4 1200

DF1400

Прошу відгукнутися користувачів даних підсилювачів, підсилювач буде використовуватись для озвучення весіль в приміщеннях, акустика S115v Yamaha

Різницю між серіями даних підсилювачів в неті не знайшов

Трансформаторний треба для саба, для топів імпульсний зручніший, а без саба нормального низу не буде на будьякій акустиці, яка стоїть на стойках

narazenko   зверніть увагу ще на http://www.musiclife.kiev.ua/shop/usilitel-park-audio-df2804-mkii.html  досить непоганий підсилювач!

Підтримую що для саба потрібен підсилювач з трансформаторним блоком живлення.

маю  парк 2804мк// кого цікавить розповім про них все 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти