Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Парковські підсилювачі з імпульсним живленням.
Парковські підсилювачі з імпульсним живленням.

У мене DF1404 вже близько 5 років. Підвів, не по своїй вині, лише 1 раз. Діло було зимою, а у мене концерт на виїзді. В БК холод собачий, постягували  з усього села електрообігрівачі, напруга впала до неможливого, лампочки єлі жевріли, так я не міг його ввімкнути поки не вимкнули декілька обігрівачів. У мене в БК теж електроопалення, правда трифазне. Напруга буває падає до 170В, але підсилювач працює. Що-до сабів - він у мене волоче 2 топа 350W(3 та 4 канали) та 1 саб 600W(1+2канали в міст), щоправда саб 2 рази горів. Цього року все літо качав ним 2 саба Yamaha(1+2 Міст 3+4Міст), все чудово.

У мене особисто до даного приладу нема жодних претензій, лише схвальні відгуки. Дуже жобре що в ньому є кросовер.

Моя оцінка 5+. Співвідношення ціна-якість теж 5+!!!

Влізу в тему на парках з маговськими колонками працюю вже років 8-9 чудово себе зарекомендували, а що до модулів чи імпульсів обовязково стабілізатор напруги і все буде чудово.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти