Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » YAMAHA PSR-340
YAMAHA PSR-340

Не айс!

Залежить від задач,які поставлені перед інструментом.А взагалі-то я також вважаю,що "не айс"-несерйозний інструмент.Хочби PSR s700 було взяти-не до порівняння.На 2 (3?) голови вище ніж е423:набагато ширші можливості,функціонал і т.п.Звучання також на рівні,хороший інструмент..Денис,а перед покупкою е423 як ти планував її використовувати?.

Скажіть а е403 як Вам?

Мені так же,як і е423.Я б не купляв ніколи.Олег,Юрій Цьосенко популярно розписав недорогі моделі YAMAHA,що варті уваги.Думаєш е403 (е413,е423......) випадково не ввійшли в цей список?

Поняв, дякую всім! Буду брати 540-ву.

Я б радив або 640 або 740.

 

423-ю використовую на концертах мого ансамблю. В основному працюємо під мінуса та дещо граю на Ямасі. Акомп непоганий видає, хоч і малувато тих стилів, а ще не вистачає де-яких функцій, як то приглушення басової партії чи цікавого переходу із стиля на стиль. А так, в принципі... Просто на крутіших не грав і не чув їх, може б і сам тоді зрозумів що "не айс". Просто 3 роки тому взяв 413 для дому і в якості мідіклави. Звик до неї, хоч і не розібрався повністю (руки не доходять). Тому і для ансамблю взяв схожу.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти