Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Правильність комутації
Правильність комутації

http://otvet.mail.ru/question/11966755

А що означає-робота в біампі?Тому що при допомозі Гугла дізнався про аудіоплатформи "Biamp". Це напевно,не те, що Ви мали на увазі

Якщо в топах бі амп, то потрібен ще один підсилювач на ВЧ драйвери. А воно тобі зовсім не потрібне. Це лишній гемор, і потрібна хороша розвязка чоб не спалити драйвера при неправильному підключенні

Біамп означає ділити на 2 полоси НЧ окремо підсилювач а СЧ,ВЧ окремо

Scorpion якщо в тебе високочастотний шум то ти просто регулятори чутливості по входу в кросовері і в еквалайзері накрутив до упору. 

Постав їх в 0, або середнье полошення і буде все ОК

А я тільки за повноцінну трисмугову систему! Не переварюю коли голос у пищалці звучить та ще й через раструб! Я з своїх топів вилучив 15" динаміки та поставив 10". На кроссовері розділив середину з високими десь на 4000 Hz і тепер квітну і пахну.

І по підключенню... Звісно ж у черзі кроссовер стоїть перед підсилювачами.

Тепер питання до Ігоря Гарваса і усіх обізнанних. Ноут Samsung (проц слабенький 1,65 GHz) під`єднаний до пульта Allen&Hath ZED14 по USB. Грає Аімп. Грає, грає... тупо став. Закрив, відкрив - знову грає. Через де-який час знову стає. Гадаю, щось через напругу бо експерементував: живлення ноута включав напряму у розетку (минаючи стабілізатор) - музика зупинялась одразу; через стабілізатор зупинялась через де-який час; без підключення до розетки ноута музика грає довше. Що за перебої? Стабілність - це ж... Що тут говорити! Можливо питання до самого пульта? Чи стабілізатора? А може у цій ситемі сітьовий фільтр зайвий? Питання ж по комутації, то не лайте за флуд!

Денис Париж

Звісно ж у черзі кроссовер стоїть перед підсилювачами.

а от з цього місця детальніше будь ласка....

Я з пульта вивів два кабелі (лівий, правий XLR) на кроссовер. З кроссовера із відповідних гнізд (низ, середина, верх) - на відповідні підсилювачі (теж XLR). А у вас вийшло, що ви на кроссовер подали вже підсилений сигнал. Еквалайзер мені не потрібен. Та його треба ставити у цей ланцюг першим.

Тобто, XLR-и з пульта йдуть на еквалайзер, з еквалайзера на кросовер, а вже з кросовера на відповідні підсилювачі?

Тобто, XLR-и з пульта йдуть на еквалайзер, з еквалайзера на кросовер, а вже з кросовера на відповідні підсилювачі?

Саме так.

Денис Париж, а з підсилювачів на акустику ви як подаєте? По 3 кабелі в кожну сторону, чи у вас комутаційна панель і 4 жильні спікерні кабелі і розвязка в гніздах колонок?

Я от собі теж думав так 2 полоску зробити щоб не тягнути по 2 кабелі на сторону топ і саб

А 4000гц не зависоко для 10" динаміка? Які у вас драйвера?

 

Тобто, XLR-и з пульта йдуть на еквалайзер, з еквалайзера на кросовер, а вже з кросовера на відповідні підсилювачі?

Саме так.

Якої ж тоді має бути точка поділу на кросовері?

80-120гц все залежить від акустики і оформлення рупор, чи прямий

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти