Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Проблеми відтворення звуку з ноута
Проблеми відтворення звуку з ноута

Звук Алена закінчився з натяжкою на Візарді. Зед серія це звичайний ширпотреб, якого купа і в інших виробників.

Бачив я багато різних пультів... Ви хоч бачили щось на кшталт Allen&Heath ZED-14 на власні очі? Я не говорю про звук. Вже при зовнішньому огляді видно з чим маєш справу, зібрано дуже добротно, на совість! За ці гроші ні ямахи ні берінджери і т.п. навіть близько не стояли. Щоправда Саункрафтів не бачив і не чув, так тільки відгуки. Та це вже обговорюється у іншій темі.

Денис, до чого ці переходи на "хто що бачив"? Я звукопідсилюванням почав цікавитись з 1972 року і перебачив і перечув достатньо багатого і хорошого, і не дуже.

Денис, так що там з експериментом? Всетаки дійшли до єдиного висновку - звуковий модуль пульта глючить... 

Спробуй інший ноутбук якщо знов повториться значить проблема в в ноутбуці

Дякую всім! Потестувати з іншим ноутом поки не маю змоги. На вихідних потестую. Сьогодні включав ноут без підключення живлення (на батареї) - відпрацював 2 години стабільно. Якби запхав у розетку - музика зупинилася б миттєво (перевірено).

Для початку треба відключити в BIOSі технологію SpeedStep (звісно, якщо вона є в цій моделі ноута - мені ліньки качати мануали та шукати :) )

Також переглянути та по можливості деактивувати всі енергозберігаючі фічі (плани електроживлення), переглянути налаштування живлення USB-портів.

О, це вже щось! Дякую, Дядьку!

Нічого відключати не треба у тебе напевно поганий юсбі шнур. Було і в мене таке поки не поміняв шнур . Ось такі треба параметри шнураhttp://www.dim565.ru/?Statmzi:Raznoe:Vybor_USB-kabelya.

Пробував три різні кабелі. Те саме.

 

Вчора, нарешті, вийшло потестувати з іншим ноутом. Той трохи слабший та працював стабільніше. Тільки гикав при ввімкнені світла у гримерці та відтворював музяку далі. Шо за містика? На проблеми з аудіо-інтерфейсом пульта щось це не схоже. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти