Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки DAP K-115
Колонки DAP K-115

Шановні колеги. Підскажіть будь - ласка чи нормальні колонки  DAP K-115. Можливо хтось на таких працював. Мета використовування весільні зали. Сам їх поки не чув. По характеристиках ніби нічого. МОжливо є якісь недоліки. Буду вдячний будь якій інформації. 

Привіт. Працюю на таких на даний момент - в кабаку стоять (місцеві). Визвучую таким апаратом - DAP Audio Palladium 2000 (блок), Soundcraft MusicMix 16(пульт), Alesis MidiVerb 4(ревер). Звучить досить пристойно, враховуючи, що корпус пластмасовий, люфту та якихось паразитних трісків я не почув - все на рівні. Звучання плотне і чисте... Хоча мені розказували, що до мене ті колонки майже знищили - вони храпіли і кашляли при роботі (хоча я підозрюю, що то руки криві в лабуха були). Зараз вони працюють без ніякого напрягу вже 2 роки після тих подій. Отже, можу зробити висновок, що вони і витривалі також... Хоча на дуже великий зал їх може бути замало (зал більше ніж на 150 чоловік)

Ясно дякую

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти