Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Чому ви почали займатись музикою?
Чому ви почали займатись музикою?

Недавно задумався чому я почав займатись музикою і що цьому сприяло.

Виникла ідея створити тему. Можливо хтось захоче розповісти про себе. 

Ну і чому б не написати спочатку саме про себе?

Зрозумівши, що музика мною не займеться, я вирішив зайнятися нею...

Грати легше ніж копати, косити, штукатурити, носити цеглу і т.н. - ось я і почав займатися музикою...

Музика - це засіб самовираження: матерія, яка передає почуття, емоції, настрій, і ще багато того, чого словами не передати. Ось тому я почав і продовжую займатись музикою.

А якщо з 5 років бачиш. як татко робить в гаражі репетицію і приходить додому далеко за північ з квіткою на грудях і підошвою в пакеті - дочка мимоволі починає вбачати романтику у "весільній" професії... У батьків-музикантів дітки теж до музики тягнуться))))

Щоб тьолачєк цепляти))))

Особисто в мене батько займався радіо-технікою, а щодо музики то йому "слон на вухо наступив". А от моя мама родом з полісся де ще і досі молодь ідучи з клубу не потапа з отпєтими пошенніками наспівує, а звичайну українську, народну пісню "... на Бузацькій вулиці, хлопці оженилися ..." Мабуть звідти і потяг до музики та співу. Ще в школі співав і сольно і в хорі. А далі закінчив регентську школу (керівник церковного хору) де поставили голос на місце .... поступово придбав якусь-такусь апаратуру тай давай потихеньку "розкручуватись". Одна біда, напарніка нема. Та це вже нюанти і до теми не належить.

Весілля легше відіграти і заробити 1300-1800 гр за день чим за тіж гроші в москалів 10 днів цемент носити.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти