Головна сторінка » Список форумів » FAQ Допомога користувачам » Оновлення порталу
Оновлення порталу

А в мене нема і досі. Також поставив галочку в цій темі, якщо будуть нові повідомлення , листа небуло.

І знову нині хороша новина - вийшла в світ програма Лабоїд для зручного користування нашим порталом на смартфонах, КПК та планшетниках під операційною системою Android.

Один з друзів порталу, Андрій Пограничний, з власної ініціативи розробив цю програму і від нині вона доступна для абсолютно безкоштовного скаучування тут http://htc-android.com.ua/apps/multimedia/Labojid/

Велике прохання до всіх користувачів - подякувати Андрієві і проголосувати за цю програму, бо вона виставлена на конкурс кращих додатків для Android українською мовою!

Наперід щиро вдячний вам всім за підтримку.

Доброго дня шановний Романе.Дві години назад у поповненнях мінусів була пісня =Я народилась на Вкраїні=невідомого виконавця.Допоки я знайшов плюс і виконавця(Марьяна Сташків-плюс я закачав до комплекту суперчудової пісні)  бо був сам мінус-в міру поповнення файлів ця стрічка зникла і я ніяк незможу її знайти і за допомогою пошуку і алфавіту.Поясни будь ласка як це можна відшукати.Спасибі за дуже корисний сайт.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти