Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Сабвуфер PARK AUDIO PS5115-P
Сабвуфер PARK AUDIO PS5115-P

Хто що про нього знає????? Особливості його роботи?????

Характеристика:

Активный субвуфер (низкочастотная акустическая система).
700 Вт RMS, 35 Гц - 250 Гц, SPL 122.5 дБ, головка 15" B&C SPEAKERS, встроенный усилитель 700 Вт RMS,
2 лин. входа и выхода (XLR), регулятор уровня вход. cигнала, регулятор частоты среза LPF, переключатель фазы.

 

 

На сайті виробника вказано:

Номинальная мощность (AES) * 700 Вт RMS

. Повна незрозумілість:  http://www.parkaudio2.com/pageps5115p.html

Модель динаміка не вказано (!!!) чомусь.

А на сайті їхнього дилера модель є і то лише на зовнішній вкладці: http://www.audiosila.com/category/aktivnaja-mono-akustika/

Якщо це той динамік, то його RMS потужність: 489,5 Вт RMS (це ті самі 700Вт але в AES)))).

Неповних п'ятсот ват. Так що... топи до них мах 200/250Вт.

В мене такі саби. Тільки там не B&C стоять а Eminens. Нормальні саби. Що цікавить конкретно?

Як вони у роботі, чи вартують вони уваги, як на рахунок надійності?????*

Нормально тиснуть! Юзаю їх 10 місяців - ніяких нарікань. Зробив їх пасивними (вставив гнізда спікони, підсилював QSC 2х600 Вт). Низ став м`якше. Лише зовсім трохи ніж зазвичай додав на еквалайзері пульта низ і балдєю. Тепер підсилювач у ремонті, тому знов юзаю саби як активні. Висновок: недоліків поки не помітив, зауваження одне - вбудовані підсилювачі трохи вижимають більше ніж потрібно... Ну, не знаю як це пояснити... Не спотворюють низ, а трохи-трохи... Як пливе, чи що... При програванні нормального матеріалу різниці не має. Низькоякісний матеріал хоч і має місце та, впевнений, його у кожного - одиничні примірники. А взагалі це не суттєво. Батькові, наприклад, більше подобається коли ці саби активні. І взагалі, гадаю зауваження не до підсилювачів, а до фільтрів. Тим більше, що підсилювачі були провірені в бою: хвалені QSC вилетіли від перепаду напруги, а парківським вбудованим все по барабану! Коротше - нормальні саби! Я б їх взяв і вдруге (хоча скоріше пасивні).

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти