Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » JBL eon 515xt купувати чи ні?
JBL eon 515xt купувати чи ні?

Були в мене всі моделі JBL PRX.,був RCF 725a.Electro-voice ZX5A але YAMAHA DSR-115 переграла ці всі серії зараз працюю на YAMAHA DSR-115. 

Rcf від JBL PRX звучить чіткіше но надзвичайно жорстко сверлить серединою.JBL EON-515XT це взагалі не акустика для музикантів тільки озвучувати мікрофони.А взагалі не потрібно звертати увагу на бренди є багато інших маловідомих фірм акустика яких не поступається відомим брендам а деколи і набагато дешевша і якісніша. 

YAMAHA DSR-115 переграла ці всі серії   в приміщенні чи на вулиці?   А взагалі не потрібно звертати увагу на бренди є багато інших маловідомих фірм акустика яких не поступається відомим брендам а деколи і набагато дешевша і якісніша.  А саме...? Наведіть приклад.

Наведіть приклад

Наприклад  італійська FBT. У нас бренд маловідомий, а фірмі 50 років, робить хорошу акустику на головках  B&C,  виробництво в Італії. Недавно взяв собі для моніторів пару  FBT maxx 4, то дуже чітко і якісно звучать з хорошим тиском.

 

для dklimov1 Діма : у кожного своє відро на голові... є різні задачі, різні смаки... ви ніколи не чули що RCF  роздутий бренд і багатьом не подобається? мабуть чули, і я чув не раз...Те саме дехто (ви наприклад) кажуть про Jbl...  майте свою думку, ваше право.... а я думаю, що для невеликої роботи дві колоночки по 14 кг (без сабів) прекрасно зроблять свою роботу. Це 515ХТ.   І  це під силу лише деяким малюткам - ZX5, 605, може 615prx (від 1квт звуку)... Так що кожному своє...А якість 515хт дійсно посередня,  але не випадає з ряду конкурентів - робоча конячка....

JBL EON 515xt на свої гроші дуже добра акустика.

Ігоре, друже пробач, але 515хт продам нові запечатані за 1550долл.  пропозиція діє постійно...

Я користувався JBL EON 515XT рік часу - це дійсно робоча конячка, 14 кг на всі випадки досить і без сабів відпрацювати можна. Як на мене досить зручна акустика, як на свої гроші.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти