Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Підсилювач для Electro-Voice ELX 215?
Підсилювач для Electro-Voice ELX 215?

ДЯКУЄМО!!!

Тут я не зовсім згідний тому, що багато фірм використовує 1 дюймові драйвера в лінійних масивах навіть з дуже високими харатеристиками. Так що не в ДЮЙМАХ щастя , а в конструктивних особливостях та розробках використаних в драйвері

Якщо система двосмугова з 15" - то в дюймах також, до конфігурації 2х15" пасував би 3" драйвер.

А в лінійних масивах 1"-драйвери ставлять з СЧ головками, частіше 6", а не 1"драйвер + 15"

ех петя випередив мене і дописав те що я хотів. Тай у лінійних масивах не один 1 дюймовий драйвер стоїть(зачасту їх там декілька).

Панове! Якось я на форумі описував свої  "польові" тест-порівняння між драйверами EV ND2 та  MAG M210. Коли маленька 40 Втна но войсовска "СРАНЬ" вагою 2 кг і діаметром катушки 50 мм  НАГЛУХО "взуває"  маговский "баняк" 125 ВТ!!!!! та діаметром катушки 99мм!!!! і вагою 9 КГ!!!!! (хоча обидва драйвери декларуються як 2х дюймові)  Тому виробники компонують акустики по ЕЛЕКТРИЧНИХ та АКУСТИЧНИХ характеристиках , а не по діаметрах!   І це не означае , що у великому оркестрі  щоб голосніше зазвучала  скрипка , замість неї  треба  "поставити"  контрабас - "ВЕЛИКУ СКРИПКУ".  :)

Ще раз наголошую - не в дюймах щастя !!!!!! Як приклад наведу динаміки 21 дюйм - не дуже багато фірм компонують свої акустики такими великими  динаміками- бо нема потреби.

  При використанні в дешевших серіях динаміків 15 дюймів з відносно гіршими параметрами  (від топових моделей) нема змісту пхати туди дорогий та крутий драйвер. Тоді б дорожчі моделі б ніхто не купляв, якби дешева та дорога серії звучали ідентично  :)

Мерседеси є також різного класу і навороти та ходові хараткеристики в них кардинально різні. Чекати супер звук від бюджетки реально не варто. хоча своїх грошей вона фактично варта.

Панове! Якось я на форумі описував свої "польові" тест-порівняння між драйверами EV ND2 та MAG M210. Коли маленька 40 Втна но войсовска "СРАНЬ" вагою 2 кг і діаметром катушки 50 мм НАГЛУХО "взуває" маговский "баняк" 125 ВТ!!!!! та діаметром катушки 99мм!!!! і вагою 9 КГ!!!!! (хоча обидва драйвери декларуються як 2х дюймові) Тому виробники компонують акустики по ЕЛЕКТРИЧНИХ та АКУСТИЧНИХ характеристиках , а не по діаметрах! І це не означае , що у великому оркестрі щоб голосніше зазвучала скрипка , замість неї треба "поставити" контрабас - "ВЕЛИКУ СКРИПКУ". :)

Наведіть будь ласка приклад. Як саме взуває?

І що означають електричні акустичні характеристики, і до чого тут велика скрипка з контрабасом

1" драйвер горлом може без спотворень і пошкодження його мембрани грати від 2.5-3 кгц навіть такі круті як B&C

2" драйвер з горлом може чітко грати від 700-800 герц. Ви різницю відчуваєте. Чи це вам ні про що не говорить?

Йдемо далі.

В 2" драйвера мембрана більша, котушка потужніша, магнітне поле сильніше, і потужніть його від 1000гц вже складає 125-150ват, і звуковий тиск в порівнянні з тою СРАНЬЮ 1" буде значно вищий, а звучання буде рівніше правильніше на частотах 2.5-3кгц до яких не дотягують будь які 15"шки навіть дуже розрекламовані і фірменні які коштують кучу грошей. а як дотягують то дільки центр динаміка і то з жажливими горбами і спотвореннями.

Але для бюджетного ZX-5 який використовують за кордоном для озвучень коридорів і вокзалів у нас називають супер пупер легкою і класною колонкою, для лінивих музикантів які дуже всі хвалять по форумах дилери бо це новинка і їхні гроші

Тож не говоріть дурниць. Спробуйте попрацювати на колонці з 2" драйвером на повнній потужності і з 1"

Яка з них буде чистіше звучати в середньо-високочастотному діапазоні? відпишетесь коли порівняєте

А також спробуйте порівняти колонку маг 554 і динакорд С15.2. Мою темку на плюс МСК дуже скоро закрили там бо це декому з торгашів войсами не сподобалось.

А прості форумчани які все таки послухали мою пораду і порівняли ці дві колонки до цих пір дякують мені за це в приват

 

 

schumi на скільки я знаю ви теж приторговуєте цими бюджетними войсами тому й так стоїте на їхньому боці

хоча обидва драйвери декларуються як 2х дюймові

І знову що попало говорите

Дивимось рекламу спочатку 

http://electrovoice.com.ua/zx5-90

де написано що драйвер 2"

А потім оце відео де видно всі кишки цієї колонки 

http://electrovoice.com.ua/index.php?news=394

і бачимо його горло насправді

Мені навіть фільтр і той шматок матраца який там бовтається нічим не прикріплений говорить про те що це повний ширпотреб

Я вже не кажу про серію ELX там взагалі напевно все на рівні BIG

Так, Сергійко прибіг піарити МАГ.

Знаэте мені до одного місця маг динакорд чи електро войс чи інші бренди.

Просто я роблю висновки про те що лейба не завжди відвовдає свому статусу

Сьогодні знову був в магазині Магстор і знову порівнював різні колонки по звучанню. Мені потрібен був монітор компактний активний

А заодно і ще разок порівняв той же динакорд С15.2 з іншою колонкою з 1" драйвером від мага F15 

http://magstore.com.ua/профессиональный_звук/акустические_системы/акустическая_система_mag_f15/

і навіть ця колона звучить набагато ясніше рівніше від бюджетного динакорда С15.2 який по звуку мильна муть

Тестував десь хвилин 40 і різні треки і вокал і розмова

Головний консультант розказував що в цих нових колонках стоять нові динаміки, які недавно тільки випустили з іноваційтими технологіями, та фільтра які дуже чітко прораховані 

Цей самий олександр що коментує в цьому відео

http://www.youtube.com/watch?v=VgdW_qO-spQ

 

При чім тут "МагСторі", при чім тут твої тести МАГа, при чім тут менеджер Олександр? Тема про підсилювач для Electro-Voice ELX215 !!! 

Сергій, рівень робіт в кожного різний  тому десь спорити  " в кого довший" однозначно бажання не маю.Комусь і берінжер достойний апарат.....

А згідно торгівлі - це не основній мій напрямок,  я ПРОКАТЧИК і ЦИМ заробляю собі на хліб!!!! Тому  навіть на сайті нема моїх пропозицій по продажі, і хто спілкувався зі мною по апарату - ні одному не пропонувалась ця серія. Поцікавтесь, в людей -  я стараюсь не займатись бюджетними речами, по перше  вже "виріс з них" ,а по друге це - потенційний ГЕМОР в подальшому як гарантійному так і після гарнтійному обслуговуванні.

А згідно усілка дуже великої різниці нема, макс вихід ,щоб був ват 700 (при умові, не  роботи в перегруз). Якщо брати войс і дінакорд то з характеритиками потужності макс 600 Вт (бо мають 30% запасу по перегрузу  і реально видають більше). Розганяти потужнішим цю акустику не варто бо серія бюджетна і пергрузити її легше.Більш відчутну різницю дасть, як писали вище, зміна мікшера.

З більш бюджетних брендів які тестував непогано звучать РЕК, Crown, QSC, (Васині трохи мають змазаний низ чимось нагадують парк-низ більш розлізлий), колись Кусайло Анатолій в Житомирі робив ТСМ РТ серії непогані (наразі відійшов у вічність, тому теперішній стан речей не знаю).

А підсилювачі топового класу будуть звучати всі добре бо, різницю в характеритиках між собою мають меншу і на ELX серії її просто не відчується

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти