Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Коментарі
Коментарі

Дуже багато коментарів є типу:"Я виставив мінус,а мене так розкритикували...пропала охота щось робити...",або"Ти мене там розкритикував,а я тобі зараз...",або"Тільки не критикуйте мене...",або я,наприклад,вкажу правильно автора-а у відповідь:"А мені бринь" і т.п. Зрозуміло,що кожен хоче,щоб його хвалили,але це потрібно заслужити.Якщо всіх підряд безпідставно хвалити,то це буде не правильно.Людина тоді не буде знати свої помилки і не буде розвиватися,а навпаки.Правда,критика повинна бути тільки обєктивною і конструктивною(не тільки вказати що погано,а де і як зробити краще).Багато в коментарях деструктивної(безпідставної )критики.Наведу  приклад на собі -    http://www.minus.lviv.ua/minus/artist/%D0%95%D0%BA%D1%81%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81/rec/24387/    (див останній коментар). Ваша думка (конструктивна) :)

"О, як я вас розумію" (с)

Повністю погоджуюсь з спостереженнями Юри.

Аналогічно можу навести купу прикладів, які ще живі.

Пояснення одне - людина не хоче розвиватись як композитор/аранжувальник/звукоінженер, рейтинг - оце "фішка". Тому й нема бажання щось чути, крім хвали. Ну а як інакше, коли ти сів, зліпив як небудь, ще не залив, а вже бачиш мільйони "Дякую !!!", "Супер+++" і т.п.

Тількти но залив, а тут вже кілька критичних коментарів. Та як же так! Мене, поважну людину, якісь невдахи, які самі жодної фонограми не залили! Жуть, мрак! Де адмін????

Ось так переважно відбувається. На відміну від більш професійних сайтів, де люди самі просять про відгуки та критику, в нас лише бризкання слюною і смертельні обрАзи.

Але розбивати цей прекрасний тандем "тяп-ляп викладайки" <-> " жричтодали" не варто - надто багато щасливих пар....

Колеги!!!! Є така музична бувальщина..

- Якщо людина не вміє грати її призначають ДЕРЕГЕНТОМ  оркестру

- Якщо не вміє співати  - дерегентом ХОРУ

- Ящо не вміє, грати, співати і махати руками - МУЗИЧНИМ КРИТИКОМ

 

Є така спортивна бувальщина: "хороший тренер не обов'язково має бути хорошим футболістом". Не просіть навести приклади - не спеціаліст, просто погоджуюсь з цим висловом. Попри мою незакінчену музичну освіту іноді недоліки мінуса є очевидні. Хоч і не написав жодної мінусовки. 

Щодо критичних коментарів - вважаю їх доцільними. Якщо людина завантажила гарну або рідкісну мінусовку  - можна і похвалити. А коли масово заливають інструменталки чи непотріб, суто заради рейтингу, то навіщо сподіватись на оплески? Май мужність отримати заслужену порцію лайна:) І, на мою думку, припустимою є і іронія в таких коментах, яку присутні в цій темі вміють гарно застосувати:)

А за необгрунтовані "Супер", "555" і "+++" взагалі треба банити, дезінформують як заливальника, так і качальників.

Щодо вашого прикладу, нехай дописувач пояснить, що саме він має на увазі.

Попри мою незакінчену музичну освіту іноді недоліки мінуса є очевидні. Хоч і не написав жодної мінусовки.

У деяких випадках цього навіть освіта не має значення - достатньо просто включити вуха і почути "перегруз", відсутність цілого кавалка спектру, інвертовану фазу на одному з каналів, тобто технічний брак. Невже горе-заливайки цього не чують?

Невже так важко прослухати файл перед і після заливання? Чи таки дійсно сподіваються на "порцію заслуженого лайна" (с)  ?

Дякую за відповіді.Якщо користувачі хоч трохи прислухалися до порад.тоді набагато цікавіше було би тут. Не згідний з SHARIK Тільки якщо написано це з сарказмом.Людина,котра не вміє грати і співати,або не має слуху не може конструктивно критикувати,а тільки деструктивно,тому що не вміє інакше.Можна взяти за приклад А.Мацевко.Йому вказують на помилки,але він всерівно вважає себе"народним артистом" і хоче по при все довести всім,що він найкращий співак.:)А за необєктивні,безпідставні коментарі,згідний з Юрієм,потрібно попереджати і банити.

Юра, коментарі вони всі суб'єктивні. Не звертай на лайно-коменти з  незаповнених профілів. Вони - ништо

Юрій Рейпаші. Написано тільки з сарказмом і з жалем. Висновки зроблені на нашому сьогоденні. Кульчик в вухо, брошку в ноздрю, очі підмалювати, і ще бажано щоб ".........................."  і  вперед . Спочатку  плюсики, мінусики, а потім продюсування і т.д.

P.S. Я до ВСІХ ВІДНОШУСЬ ЛОЯЛЬНО. Ціную і поважаю в планах музики  - решту особисте життя кожного мене не цікавить. Але факт є факт.

"Це сайт не українських націоналістів,а українських лабухів" - хто ще так вважає,тому відповім: - Це сайт "Українські мінусовки",де є певні правила,у яких написано "- Дозволяється розміщати фонограми виключно українських виконавців з україномовними текстами." Якщо ми всі валом будемо сюди заливати все те,що грається і співається на весіллях у різних регіонах,і вважати це українським,тоді ми прийдемо до повного абсурду.Є певні винятки - це національний колорит,де в українських піснях використовуються награші,вставки з пісень інших народів.А чисто російських, молдавських,польських,єврейських і т.п.тут не повинно бути.

"Пошкодуй себе - собі гірше зроби". (Тимошук О.І) Я про те, що не варто боятись критики особливо коли критика обективна і правдива, коли тобі в толк розкажуть і підкажуть, збоку ж воно видніше. Таким критикам дякувати треба, за те, що вони вас кращими роблять. Зовсім інша справа коли читаєш те, про що автор теми писав в своєму першому комертарі, таких критиків потрібно присаджувати, вони тільки заважають, притуплюють особисту творчу натуру. Хоча, як кажуть "На дурнів не ображаються". Успіхів вам, автори, і побільше справедливих критиків.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти