Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Допоможіть вибрати еквалайзер!!
Допоможіть вибрати еквалайзер!!

пропонують на вибір 3 штуки-

 Alesis MEQ-230

Show SEQ-2231

behringer FBQ-3102

из этих троих моделей я долго роботал на Алесис и Беринджер,так вот моё мнение Алесис получше будет,так как на выходе нет рабочего шума и частотку получше строит.а Беринджер даёт розовый шумок! Шоу мастер вообщебы на него не смотрел,ну это моё мнение,что скажут коллеги!!!!

дякую!візьму до уваги!

В райдерах після всіх перерахованих брендів стоїть надпис " В МЕРЕЖУ НЕ ВКЛЮЧАТИ"......  :)

Всі три практично одного рівня

Алесіс цей кажись купу років має вже і якщо не помиляюсь знятий з виробництва - одже потенційний ГЕМОР через деякий час.

Show   - як на мене повний ширпотреб.

behringer  звучить не ахті,  зато зручна система визначення зворотнього звязку. Хоча на надійність та звучання  БЕГРА, в мене особисто - АЛЕРГІЯ..... :)

 

та принципі я так і думав,але тут такий варіант як кажуть,дарованому коню-в зуби не дивляться....тому б хотілось вибрати вже щось з того понадійніше)))

Навіть "при алергії"  напевне віддав би голос за Бехра

 

Шукайте Ashly, DBX  з доросліших моделей або Peavey бо це що вам пропотують вам звуку  не покращать. Ну а якщо дарують то беріть всі три

та я сам прихильник dbx але уви є такі як є))

дякую за пораду! мож і дійсно назбираю грошенят і щось візьму покраще...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти