Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Увага - "Шакали"
Увага - "Шакали"

Шановне Панство!Вибачаюсь за таке грубе порівняння,але як іще можна назвати таке ганебне явище,коли навколо ресторану,в якому працюєш кілька років,крутяться "істоти",котрі хочуть зайняти твоє місце.Чи можна назвати цих людей інакше ніж мародерами,падальщиками,чи щурами. Коротко про ресторан:назва "Бальова Саля",вул. Японська 7 ,ставка за вечір-100 грн.Після десятої години-200 грн за годину.Головна умова від адміністрації- під час ВЕСІЛЛЯ штатні музиканти працюють 3 години на халяву,тобто клієнту обіцяють ці три години за рахунок закладу,така скидка,щоб принадити публіку.Я не Львів,янин і ночую тут же в готелі при ресторації,інакше на такі умови праці і не зголосився б.Виникає питання : на яких умовах зголосяться працювати ці особини,якщо начальство точно більше ні колійки не уступить?Крім того заклад знаходиться у спальному районі ,дорогі сусіди завалили скаргами МЕНТУРУ,тобто звуку більше не даш.Публіка,в основному-прохвесура з Львівської Політехніки,понтів купа,а ніхто лабухові копійки не кине,звикли самі брати зі студентів.За російські пісні махає і начальство і клієнтура,а,хоч і гірко це констатувати,на нашій рідній естраді багато не заробиш.Ось і маю те що маю.                Отож Панове хотілося б почути Вашу думку з цього приводу. З повагою Михайло.

Варіантів насправді небагато:

1. У бою щоразу відстоювати себе - потрібно битися з гієнами. Але якщо подивитись на аналогічну ситуацію в живій природі - гієни таки перемагають лева кількістю і волею до перемоги.

2. Відстояти себе перед власниками. Але при найменших ознаках бажання економії з їх сторони - марна справа.

3. Змінити планету. Найоптимальніший варіант...

Пропоную ще один варіант.Панове шакали,умови праці я перечислив вище,якщо вони вас влаштовують. підвалюйте сюди з апаратурою і влаштуємо невеличкий музичний ринг.Не переживайте,бити не буду.Одна пісня ваша,одна моя.Хто програє- той залишає кабак.Розсудить адміністрація і весь персонал.За підкуп адміністратора,якщо взнаю-завалю.До зустрічі.

сурйозно!!!будуть у Львові музмчні бої!!!

Myhailo1962, красивий і благородний жест. Але його можуть зрозуміти лише люди аналогічного з вами рівня. Гієни ж в сутички з левами не вступають. Вони вичікують...

 

Ну, музичний ринг, ти, Михайле, виграєш, базара нема:) Пам'ятаю як ти з напарницею працюєш - не "домахатись". 

Щодо ситуації, тут два підходи. Якщо адміністрації надають пропозиції суттво кращої якості за ті ж (чи менші) гроші, а в неї перед тобою немає якихось зобов'язань (тобто вона тобі нічого "не должна"), то заміна "бойца" - цілком нормальний ринковий механізм, нікуди не дінешся, я не є прихильником корпоративних змов, тим більше що антимонопольний комітет проти:)

Якщо ж адміністрація просто шукає де дешевше, не враховуючи якість і заслуги, то ніц з тим не зробиш, мусять самі "прийти до того", своїм розумом.

Топікстартер, подібні теми неодноразово обговорювались тут на форумі. Музиканти так захопилися "інноваційними сучасними підходами", що їхня кількість переважає кількість кабаків. Власники чудово знають що на кожне місце є кілька претендентів з "напарником Асусом" під пахою. Для отримання роботи в кабаку потрібно небагато: 1). Скачати мінуси з цього порталу; 2). Купити, або позичити недорогу підсилювальну апаратуру. 

1). Скачати мінуси з цього порталу

То у всьому винен Метельський? ;)

Юра, та при чому тут Метельський???? Поки ті заклади, які економлять на нормальних музикантах не ОБЛАЖАЮТЬСЯ - так буде і далі.... Але знов протилежна сторона медалі - заким хтось зрозуміє і почне цінити, то можна нормальним музикантам  " з розуму зійти"  чекаючи на результат. Чоловіка взяло за живе, от Він і ділиться своїми проблемами. Хоч я не противник " вливання свіжої крові", але це треба робити ( рекламувати, пропонувати себе)  по - людяному, а не підло обс.... ти, викорінювати когось, щоб заняти його місце.

Не потрібно висмикувати слова з мого повідомлення. Можна скачати і з будь-якої іншої "годівниці". Мінуси одні і тіж на всіх ресурсах. Безнадія роботи в кабаку почала проглядатись ще років зо 5 тому. Просто вона почала більше прогресувати з масовим і безкоштовним доступом до фонограм. Для себе я зробив свій вибір - музикою займаюсь для душі, а на життя заробляю іншим і не шкодую.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти