Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord 600-3+sb122,sx300 або evZX5, що кращє?
Dynacord 600-3+sb122,sx300 або evZX5, що кращє?

Дякую!Я працюю один, мене цікавить  мінімум ваги апаратури,з ціх міркувань  я і взяв PM600-3,розумію що профісійного звуку не здобуду, при малій вазі, алє хотілось би  збодувать максимум, під PM600-3.

максимум це 2 топи по 500-600ват.

 

 

На Вашу думку 4шт.evZX-5  PM600-3  нє  качнє?Дякую!

 

Качне.І Якщо цікавить то мій тел:0507604315.Сергій Кушнір-досить далекий до хорошого звуку.Можете почитати його відповіді.Його давить що неможе купити достойний аппарат.MAG-івсі інші (системи)вітчизняного виробника я взагалі не признаю.Акомплект-ТХ-1152 і ТХ1181 звучать дуже комфортно але більш габаритні ніж 4зх-5.Раджу Вам десь послухати якщо є можливість.Додам:sb122,sx300 звучить добре але некомфортно низу менше як в зх5  і 600-3 скоро виведе їх зладу.Я пробував з своїм 1000-3 то ставив (спікер протекшен) в мінімальний режим.Дінакорд має дуже багато запасу по потужності(тим більше на 4Ом він біль розкривається)

Підтримую, Dynacord 600-3 з субом і топом на кожному каналі буде в результаті видавати досить пристойний звук і тиск як для такого "компакту". Або по одній акустичній системі Dynacord C 25.2 на канал, чи для компактності по одній Dynacord VL212 на канал, це досить пристойні акустичні системи єдине що ціна може трішки кусатись, але задоволення від якості звучання при їх застосуванні вам будуть гарантовані постійно.

DYNACORD VL212-без саба не буде якісного звуку.І може Вас розчарувати.

Всім щиро дякую, за відповіді,буду збірать  гроші на 4шт.evZX-5.Мабудь на б/у, тому,  що нові  дужє   дорого, можє  в когось  будуть  якісь пропозиціі?

vikto, "...DYNACORD VL212-без саба не буде якісного звуку.І може Вас розчарувати..."

Не зовсім з вами згідний, так полоси десь до приблизно 75-80Гц на VL212 не буде зате все що лежить у діапазоні вище 75-80Гц буде звучати дуже і дуже добре, враховуючи всю ту потужність яку спроможний якісно виплюнути той "компакт" 600-3, а це не так уже і багато. Ясне діло, що за наявності якісних субів діапазончик до низу буде ширший звичайно ж ... Та й ставити задачу перед PM 600-3 залити все подвір,я плотним бетонним субнизом з потужністю 1кВт думаю не варто. А на zx5... варіант в принципі може бути,  хоча качати для PM 600-3 однієї такої колонки на канал за легко, а двох - вже за важко трохи.... Да і цифра загальна випливає.. "красіва" .

Dynacord VL212 на канал, це досить пристойні акустичні системи

Серія VL це не "досить пристойні акустичні системи", це найкраще, що є у Динакорда серед компактної акустики. Але Ваш пульт їх не потягне.

Качне.І Якщо цікавить то мій тел:0507604315.Сергій Кушнір-досить далекий до хорошого звуку.Можете почитати його відповіді.Його давить що неможе купити достойний аппарат.MAG-івсі інші (системи)вітчизняного виробника я взагалі не признаю.Акомплект-ТХ-1152 і ТХ1181 звучать дуже комфортно але більш габаритні ніж 4зх-5.Раджу Вам десь послухати якщо є можливість.Додам:sb122,sx300 звучить добре але некомфортно низу менше як в зх5 і 600-3 скоро виведе їх зладу.Я пробував з своїм 1000-3 то ставив (спікер протекшен) в мінімальний режим.Дінакорд має дуже багато запасу по потужності(тим більше на 4Ом він біль розкривається)

Мене нічого не давить, і повірте що я працював і на тих ТХ і не Елімінаторах і на інших войсах

Апарат я можу купити достойний. повірте. Але я вкинув 30 тисяч гривень на 2 підсилювачі парк 2400, кросовер американський, і чотири маговські колонки 554 топи і 802 суби, а не на шарманку з 600тим динакордом і пукавки якими можна пукати лише в невеличких кафешках і то з напрягом. Для таких цілей можна й дешевше комплект купити

Не рівняйте свій ПМ-1000-ний динакорд до ПМ-600. То є різні речі. Спочатку зрівняйте по потужноті потім пишіть

Припустім ви зараз купите 4 штуки ZX-5 але все одно ви того звуку правильного мати не будете без сабів ї належної ї правильної розкачки.

Без окремого підсилювача на суби то буде кисилиця а не звук якщо ви в паралель підключите, і ні топ ні сам не буде звучати так як потрібно

І хай там хто що вам не говорить

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти