Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord 600-3+sb122,sx300 або evZX5, що кращє?
Dynacord 600-3+sb122,sx300 або evZX5, що кращє?

А ще зовсім недавно бренд Dynacord користувався повагою у Сергія Кушніра. Sic transit gloria mundi :(

 

sergejkushnir, Не рівняйте свій ПМ-1000-ний динакорд до ПМ-600. То є різні речі. Спочатку зрівняйте по потужноті потім пишіть

Сергій, знову ви не туди... ви ж хоч читайте за який девайс іде мова... Третя серія PowerMate-тів вся з одним і тим же проциком і з однаковою потужностю на канал. До якої до речі Парку 2400, ще потрібно тужитись. І взагалі тут чоловік питає , що краще підійде до одного лиш PM600-3, а ви йому цілу рекову стойку переповідаєте, блоки.., кроси... і інше залізяччя, навіщо... Я так зрозумів що людина хоче зібрати компактний, якісний і досить потужний як для "компакту" комплект от і совітується чоловік. Що в цьому поганого? Не всі ж мають бажання платити такі кошти як ви Сергію за досить посереднє обладнання.

Хлопці!Прийємно, що відповіли!Дійсно мені потрібєн компактний  комплєкт, з більшь-мєньш  пристойним звуком, а PM1000-3 Ї PM600-3 дійсно по усілку однакові:різниця в параметрикі на мікрофонах, меньшє входів,меньшє ауксів,моніторів, нема вокального фільтра, за рахунок цєго вага 9,5кг.А брати всєж трєба мабудь evZX-5.

Сергій, знову ви не туди... ви ж хоч читайте за який девайс іде мова... Третя серія PowerMate-тів вся з одним і тим же проциком і з однаковою потужностю на канал. До якої до речі Парку 2400, ще потрібно тужитись. І взагалі тут чоловік питає , що краще підійде до одного лиш PM600-3, а ви йому цілу рекову стойку переповідаєте, блоки.., кроси... і інше залізяччя, навіщо... Я так зрозумів що людина хоче зібрати компактний, якісний і досить потужний як для "компакту" комплект от і совітується чоловік. Що в цьому поганого? Не всі ж мають бажання платити такі кошти як ви Сергію за досить посереднє обладнання.

Ви мабуть і не порівнювали а кажете що там все однаково.

В мене знайомий в якого був ПМ 1000-3 купив 600-3. То по потужності вони різні. Якщо в 1000-ного в 4 оми є по 800-850 ват на канал, то в 600го десь по 700.

Ті 1000ват на калал у павермейтів 3-тих то манагерський розвод

Ви хоч ставили рядом той парк 2400 що говорите таку дурницю? А я ставив і знаю що там і як. Тужитись теба динакорду і при чому дуже.

Без того залізяччя що я говорю нормального потужно звуку не буде якщо з сабами?

А з 4 топами то какашка буде, і які будуть грати в напівпотужності

А чому вивважаєте що в мене посередньє обладнання? Ви вважаєте що бюджетний електровойс чи динакорд то є дуже круте обладнання бо там лейба крута?

Помиляєтесь. Розкрийте очі якщо їх вам засліплює лейба, і порівняйте з іншим обладнанням

Форумчани, підскажіть будь-ласка яка акустика кращє підїйдє до dynacord PM600-3 evSB122+evSX300 чі evZX5?Або можє шось їншє?                       Ще є такий варіант  http://www.thomann.de/at/dynacord_d123_dlite_serie.htm  або http://www.thomann.de/at/dynacord_d12_dlite_serie.htm

sergejkushnir, Хватить вам там вже, так крепко лютувати та переконувати у власному по тій апаратурі та по тій потужності... Тут же не в потужності самій діло і не у її кількості ж. Читати потрібно що саме пише автор теми: "...Дійсно мені потрібєн компактний комплєкт, з більшь-мєньш пристойним звуком..." Розумієте, має він уже МАГи, і йому не подобається як вони працюють для його задач. Ну і мабуть не влаштовує, я так думаю, власника, вага того всього маговського добра (це жарт, уточнюю для декого). А вага там таки є... а тому власник має бажання зібрати собі більш компактний віріант і по можливості де в чому якісніший за МАГ і Парк. Можливо автору потрібно звучати на 50-60 чол. всього-навсього,  то невеликий, мобільний, неважкий, але якісний комплект на базі такого "компакта" як PM600-3 + відповідна акустична система, буде саме те що потрібно. Не всім же для  роботи потрібен звук на 5-10 кВт. Комусь потрібен і комактний звук. ІМХО

 

Читаю хлопці ваші думки та й собі гадаю: про різні речі говоримо... звук для кафешки - одна річ, для  вулиці зовсім інша... але головне: не можна нарощувати звук однотипною акустикою (4шт. ZX5 чи 6шт..),взагалі я думаю, що не можна озвучити навіть маленьке  кафе двома колонками.... хай  будуть саби по 200вт, топи по 100 -  звук буде кращий ніж  просто широкополосні 2х500вт,  в т.ч. 2шт  ZX5 з активним  powermate звучить не повноцінно... можна сказати - непогано, але явно потрібен саб.... (  ми говоримо про  якісний звук!).  На вулиці - і подавно! Так що хлопці - не лінуйтесь тягати саби, підбирайте полегші та потужніші, але  без цього  якісного звуку не буде! Досить себе обманювати!!!!

Читаю хлопці ваші думки та й собі гадаю: про різні речі говоримо... звук для кафешки - одна річ, для  вулиці зовсім інша... але головне: не можна нарощувати звук однотипною акустикою (4шт. ZX5 чи 6шт..),взагалі я думаю, що не можна озвучити навіть маленьке  кафе двома колонками.... хай  будуть саби по 200вт, топи по 100 -  звук буде кращий ніж  просто широкополосні 2х500вт,  в т.ч. 2шт  ZX5 з активним  powermate звучить не повноцінно... можна сказати - непогано, але явно потрібен саб.... (  ми говоримо про  якісний звук!).  На вулиці - і подавно! Так що хлопці - не лінуйтесь тягати саби, підбирайте полегші та потужніші, але  без цього  якісного звуку не буде! Досить себе обманювати!!!!

Доповню: краще розгляньте варіанти пассив саб (8ом)+пасив топ (8ом) в паралелі -4 ом, на той же powermate.. всі вигоди: знімається найбільша потужність (на 4ом), фактично та ж сама потужність на топ, що й без саба, та ще й така ж потужність на саб... Може вийти звук...

фактично та ж сама потужність на топ, що й без саба, та ще й така ж потужність на саб... Може вийти звук...

Та то вже  перпетум мобіле якийсь!!!!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти