Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Dynacord 600-3+sb122,sx300 або evZX5, що кращє?
Dynacord 600-3+sb122,sx300 або evZX5, що кращє?

Так РЕТЕ, не все ми можемо вирішити грошима (купувати дорогу фірму і не вникати в деталі), хоч це правильний шлях... але в багатьох талановитих людей не вистачає коштів, а звуку хочеться...  треба трохи хитрити і мудрити... часто з цього щось виходить...

Хлопці,потрібна порада,придбав я ev zx-5,під dinacord PM600-3, ДЛЯ ЗАЛУ ВИСТАЧАЄ , звуком задоволєний.На вулиці щє не пробував,но думаю бєз субів нє обійтись.Порадьтє будь-ласка, на Вашу думку що будє кращє під цєй комплєкт.Я думаю що можє підійдє JBL PRX 618 1000BT актив, одного будє досить?Дякую всім кто відповість!

Ще два таких  http://www.minus.lviv.ua/blurb/cabvufer/S/6955  в паралель з Zx5-тими  і  мало б вистачити!

Дякую!А  ще будуть якісь пропозиціі,що до ціє і теми?

раджу  звернути увагу на акустику  rzf,  в  мене активні  hd-12   ,  дваналцядка  і суба не  треба 

Придбав недавно RCF ART 725 пасивн1 750Вт 19 кг Качаю V4 2400 Парком Пульт Yamaha MGP12X Звук бомба 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти