Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Барабани ROLAND TD4 ЧИ Alesis DM10 Studio Kit ???
Барабани ROLAND TD4 ЧИ Alesis DM10 Studio Kit ???

Олександре, моя порада:

https://www.google.com.ua/search?q=ROLAND+TD4+vs++Alesis+DM10

Кілька віток на спеціалізованих форумах - читати - не перечитати.

Не потрібно хитро  заскалювати   очі -відро холодної води на голову і прийти до тями . Для чого йому вони ? для звичайних халтур  - де потрібна  різнопланова музика , а для переконливого звучання  відповідно і різні набори барабанів. Це сайт тотальних користувачів мінусовок , а ви про свої вишукані "извращения"  . Згідно вашої логіки всім простим лабухам  потрібно швиденько  брати сокиру і рубати  , палити свої  "галімі"   турікси джеерікси і іншу недоапаратуру  , бо воно не то . 

 .

 .

Згідно вашої логіки всім простим лабухам  потрібно швиденько  брати сокиру і рубати  , палити свої  "галімі"   турікси джеерікси і іншу недоапаратуру  , бо воно не то .

Що робити простим лабухам з "недоапаратурою" вони самі вирішать, чоловік спитав думки стосовно двох конкретних моделей, Ви почали чомусь хвалити TD20 і хаяти всіх і вся.

Може то просто весна?.......

 Для тих хто  заблудився між трьох сосен   - я чітко написав , що з двох  запропонованих девайсів     вибрав би Alesis DM10 , а ще краще підкопив би на D DRUM4  . Так що на рахунок хвальби  роланда  ви  щось дуже путаєте.

Може то просто весна?  ...  Так-так весняний авітаміноз... ну нічого скоро кропивка появиться і у вас,я думаю , все стане на свої місця .

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти