Головна сторінка » Список форумів » Цікаві пригоди і нестандартні ситуації » "і таке бувало".Зовсім не смішні історії, що стались під час весіль, банкетів, забав.
"і таке бувало".Зовсім не смішні історії, що стались під час весіль, банкетів, забав.

Щоб не допускати чужих помилок і застерегти себе від неприємностей пропоную розповідати про форсмажорні випадки, що були у вашій практиці.

Був у нас випадок, що колега бас гітарист посеред забави, повертаючись розбив грифом лампочку, що висіла в палатці і його вразило струмом.Приводили до тями хвилин 10.   

Ніколи не дозволяйте п'яним "голубам" носити когось (особливо на "гаргошах"). Один п'яний, ніс другого п'яного тай так гепнув головою до плитки, що весілля зупинилось.Швидка, шок, крики.... Моторошно.

А ще в одного гостя під ранок почалась "біла гарячка" витягнув ніж і повний "неадекват". Гості швидко розбіглися, а ми з мікрофонними стойками воювали з пів години поки разом не повалили і не вибили з рук "багнета". Потім кликали його родину . Вони, були в курсі, очевидно не перший раз припадки в того вуйка.

Бувало, та хіба все згадаєш??? В мене особисто неприємний випадок був десь в 90 - стих роках. На весіллі в с. Новосілка Заліщицьког р-н під час " диких танців"  таких як Каперуш, в тацювально - пяній потасовці гість падає межи музиканти. Я був найблище до " некерованого тіла" так що перепало мені. В результаті мундштуком від сакса вищерблений верхній передній зуб. За дві години опух на весь лівий бік лиця і щоб зняти адський біль до ранку влив в себе десь до літри горіваки. На другий день в понеділок в зубного лікара анестезія не знадобилась - вскривав нарив по "живому". А потім лікування зуба, коронки і т.д до двох років все повидаляли і вставили місток. Так що памятка залишилась. 

Ще про електрику. Гітарист, з яким ми працювали довгий час любив займатись "кулібінством". Склепав собі індувідуальне заземлення, чи занулення, не знаю як його правильно обізвати. Принцип дії його був такий: блок жилення педалі ефектів підключався через потужний кондесатор в мережу з єдиною умовою - кондесатор мав бути включений на 0. Він сам собі включався, ходив з індикатором, короче, не довіряв нікому. Грало воно добре поки одного разу відеооператор ( нікому нічого не кажучи)  не висмикнув  подовжувач з розетки ( яким живились музиканти), всунув свій "трійник", поставив акумулятор на зарядку.  В результаті все пішло не так - гітаріст получив удар струмом ( слава Богу живий), блок жилення педалі і канал на пульті згоріли.  Не дай Бог нікому ніяких Оказій. Тільки гарної забави і добрих заробітків!!!

Такого оператора забити мало... Якого х... (ну ви зрозуміли) він поліз до чужих переносок та ще й без дозволу щось там витягав... А якби того хлопаку шарахнуло так, що до лікарні забрали б? Хто би відповідав? Ми оперів ганяєм від себе, або іди шукай вільну розетку сам, або перепитай, куди можна включитися...

Ходорів, колиба Водна- без стабілізатора навідь неварто їхати! Працював 3серпня 2013р Підключився - на стабілізаторі 135вольт!!! Я прозрів! Стрибки напруги були такі, що одномоментно стабілізатор показував 135 потім одразу 170, 146,та вдень  за щастя було спостерігати 180 вольт максимум 5хв..  максимальна напруга була вночі-206вольт, коли усі кондиціонери та електроплити перестали працювати!

Персонал так і сказав.. - в нас часто бува і 110вольт.. тому кто буде працювати там проста порада- беріть стабілізатор по-потужніше . Я тоді вперше зрадів , що не пошкодував  грошики на нього.

Було це іще коли грали вживу шість чоловік. Після весілля першого дня пульт і всі шнури зібрали у валізу та почали носити до хати апаратуру, допомагав один хлопчина. На слідуючий день виносимо апарат, а валізи нема. Все! Весілля скінчилося. Добре, що серед гостей був чи з міліції чи з якоїсь іншої організації, поїхали до цього хлопця, не знаю, що там було і як, але через годину ми вже грали. Один випадок був у лісі. Розклалися, підключилися, але про заземлення тоді ніхто з нас гадки не мав, тому коли бас-гітарист вмикнув шнур в пульт його так труснуло, що він бідний схопив ту гітару і об березу. Все, весілля скінчилося! Довелося терміново їхати в місто та брати іншу, добре, що в запасі була. Отакі історії.

Оо,пане Володимир,була і в нас така лажа років з 10 тому:відлабали,носим опаратуро,2 мудаки напросилися помагати (село далеке,мудаки знайомі хіба з вигляду).Приїхали на базу,скинули і розбіглися спати.На наступну забаву їхати збираємся,починаєм грузити обладнання і "ВНЄЗАПНО" розумієм,що клавішної стойки в нас більше нема.Лабав як рагуль:Йімахо на столі,а я почуваю себе "оленьом".

А буквально місяць тому лабали весілля,то один вуйко як заснув "під мухою" на кріслі,то так і посинів!Народ збігся-не відкачали...Вмер,неборак.Шок!!!То за 15 років весільної кар'єри вперше така фігня.

Волинь. Камінь-Каширський район с.Раків ліс. Приїхали лабати, а тут ситуація: Три рідних брати в селі живуть (кожен в своїй хаті). Два з них по рідній дочці заміж видає в один день (в одної з них ми ото і грали), а третій брат на ранок, перед весіллям помирає. Приїхали, а нам відразу, хлопці, така от ситуація, підключіться, провірте по бистрому і чекайте бо всі ідуть на похорон, весілля буде згодом. Чекали години три. Далі було весілля.

Доброго дня всім.В мене тоже був случай дай боже..,правда не на забаві а на дискотеці.до мене на дискотеку завітав мій знайомий і просив постояну одну то саму пісню.Коли було в барі паро чоловік я звісно що включав ну коли вже зібралось чоловік 100 я звісно йому відмовив.він був трохи випивший але не пяний.і коли я йому відмовив він сказав чо скриє вени я сказав скривай мені всеодно.і що ви думаєте він зразу вийшов і десь через десять хвилин зайшов і показав руку .Він дійсно вскрив бутилкою з під ромколи.і що ви думаєте зразу скора міліція і проблеми. А ле слава богу все обійшлося.його забрали в лікарню і він пробув там тиждень в реанімації і тиждеть на відновлені.А цей де я тоді крутив був в сосідньому селі .і він знову завітав але буквально на пару хвилин бо був би зразо там само звідки прийшов.В цьому селі між собою бються а чужиг навіть не питають звідки.І я його побачив і сказав зразу втікай бо за твою вихватку получиш ти і я і побють мою аппаратуру. а вона тоді була в мене не дешева 8000 доларів. правда долар був ще по 5 гривень. так краще гоніть таких друзів по лальше............ А ззаземленням був раз тоже прикол . грали ми весілля  десь в листопаді в кінці і я не поставив заземлення бо немав понятія. я відстроїв мікрофони ніби було все гаразт правда пару раз блискнуло в очах я думав що це стробускоп бо теж був в палатці. зустрічали ми гостей на радіо микрофоні . а коли вже вийшли танцювати то могу колегу так товкло що він аж упав а болото кругом можете приставити який вінибув.але все було добре я відрізав кусок шнура і примутав до забору.а мому знайомумо раз просто повезло грав проводи на дому .всі гості понапивалися за першим столом і порозходилися залишилося буквально 8 чоловік з 150 .   правда він пограв десь годину і зібралися і поїхали по домах  заплатили всю сумо. а причина 70 градусів самогон. І раджу хто користується стробоскопом не включайте на довго  бо може бути біда. я раз включив на двадцять хлилин і в хлопчини був приступ. і вечір пропав. добре що залишився живий.

Працював весілля з тамадою, який балакав по забавах, ще коли мене в планах не було. він розказував, що одного весілля п'яний чоловік вийшов на балкон 2-го поверху покурити і став спиною до пирила, його шатнуло і впав вниз головою. відразу смерть. це трапилося перед обтанцьовуванням і тамада поставивши на дверях дядьків, щоб з вилиці не дійшла інформація про трагедію, допрацьовував весілля і лише по закінченню обрядів сказав, що трапляються в житті різні ситуації: одні люди народжуються - інші помирають, що і сталося в той день - народилася сім'я, а родич за це заплатив велику ціну. не буду казати, як він дослівно їм пояснив, але не доведи Господи комусь такого горя...

Той самий тамада працював весілля в одному закладі, де власник одружував свою дитину і під-час весілля сталася пожежа. приїхали пожежники - все запінили, а опісля того всі гості прибирали наслідки пожежі та продовжили забаву...

Щодо заземлення та стабілізатора напруги, то це речі, без яких не припустимо працювати вуличні весілля. Неодноразово мучився з апаратом, на якому горіли алярми, а звуку не було... купив стабілізатор Ресанта 5000 і пропали всі проблеми. тепер навіть використовую в приміщенні та не змінюю настройки пульта, немає потреби... 

В минулу суботу відкачували бабулю молодого.... розчулилась під час того танцю коли молодята з матерями танцювали , а татів небуло...

В принципі все ок з бабцею, але троха стрьомно а раптом " ласти". ТОВСТЕ "подолянка"

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти