Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Власники Presonus firestudio , або хто мав нагоду бачити в роботі даний девайс , ВІДГУКНІТЬСЯ !!!
Власники Presonus firestudio , або хто мав нагоду бачити в роботі даний девайс , ВІДГУКНІТЬСЯ !!!

Є в мене така думка , зробити домашню студію звукозапису (вокалу , та запису клавішних ) , розглядаю як варіант дану звукову карточку ! ! ! Прохання до власників , та людей які мали змогу  користуватись  даним девайсом  :написати про свої враження про цю звукову  ,   вказати про її плюси та мінуси , також вказати чи були за час користування нею якісь поломки , або глюки , і чи є вона стабільною в роботі. Наразі дякую всім хто відгукнеться .

 

Таку карту використовують Zabava records (Богдан Іванишин, Сергій Габашій)
В мене виникає питання, навіщо вам для домашньої студії,  понад 10 вхідних каналів, якщо ви будете писати вокал та клавіші (це 3 канали)? Навіщо переплачувати за те що не буде використовуватись?

Богдан Нестор  В мене були певні критерії  по вибору карти . 1. Це комутація з компютером за допомогою firewire ( мені пояснили досвідчені звукооператори , що це надійніше та швидше від usb ) , 2. В карті має бути фантомне живлення (для запису того би здійснювати запис з студійного конденсаторного мікрофону , не використовуючи мікшер ) 3. Це midi вхід і вихід , в цій карті  він присутній  . 4. line in (для підключення мікшера , щоб записувати live виступи ) . 5. якість (тут вона складає 24 біт / 96 кгц  і це звичайно радує !  і останній найвагоміший аргумент це ціна , дану карту можна купити за 1100  - 1300 грн. б/у у хорошому робочому стані !   за ці гроші із нових карт можна собі позволити хіба що lexicon alfa , або щось із дешевих m - audio , які по якості , преампах , та всіх інших параметрах однозначно  поступаються  Presonus firebox  !     я вважаю що канали не помішають , у подальшому розвитку !   

24 бит/96 кГц Подробнее: http://audioshop.com.ua/presonus/firebox/#niz_s  

Пане Богдане я мав на увазі  firestudio mobile , а не  FIRESTUDIO Project  (яку викоистовують zabava records )  , а ще розглядаю такий варіант , як presonus firebox  ! ! !  Зрозуміло що  FIRESTUDIO Project для домашньої студії це пуста переплата грошей за не потрібні вхідні канали !   Наскільки я розумію firestudio mobile прийшла на заміну firebox (судячи по характеристикам , та майже  одинаковій ціні )  тому хотів дізнатись  , чи буде firebox нормальним рішенням для початківця !

 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти