Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » YAMAHA PSR 740 чи ROLAND EXR 5S
YAMAHA PSR 740 чи ROLAND EXR 5S

Хочу купити один з цих варіантів.Може хто підкаже ,бо з ямахами даного сегменту знайомий,а роланда -грайки ше не мав.?

Нічого...

 

ямаха вроді більше стилі хвалять,в роланді звуки!вибирай

Звуки?Нема там тих звуків що в ХР,D,JV серіях ані близько...Я би радив PSR 740 полюбому.Правда є і недоліки:гірша клавіатура,ніж в EXR 5S,і лише 3 USER STYLE.По звуку не скажу ,що гірша від  EXR 5S.

Дякую.В принципі я тоже схиляюся до Ямахи,колись давно мав 630 ямаху

Краще брати 740 !     

Я бирадив Exr 5s або ще краще exr e2.

Я бирадив Exr 5s або ще краще exr e2 ,бо в них можна напхати 50-70 своїх стилів і вони там постійні,не стираються при виключанні інструменту,та не треба там батарейок як в ямахах.І на мій погляд exr e2  зручний в користуванні

А хто казав,що в PSR 740 треба пхати батарейки,чи пам'ять стирається коли виключаєш інструмент?Тут не мусово курити мануал,досить просто глянути на тех.дані,щоб це знати.А чим EXR 5 зручний?Може тим,що має тільки 2 варіації стиля,проти чотирьох в 740?При тому ,що 740 має Regist memory на 32 банки по 4 регістри,шо відкриває широкі можливості.А гармонайзер,а мастер еквалайзер?Так-то.

Exr 5s має 4 варіації стилю,2 коди і2 початки.  І має (100 банків по 8 звуків на один банк)-але то називається в ньому  -user program і  в ці 100 банків можна загрузити з компа чи з дискети своїх 50-70стилів-оце як для музиканта який хоче грати на інструмені важливо.А еквалайзер то лишне, бо є на то пульт, єдине то гармонайзер напевно добре але я з 740 вою не стикався.Так-то.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти