Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Колонки Park Audio NW 715-P
Колонки Park Audio NW 715-P

Чи варто брати ці колонки? Які в них плюси і мінуси? Чи є краща альтернатива за такі гроші (приблизно 11 000 тис.грн) в інших виробників (Electro-Voice, RCF, JBL, REC...)?

Параметри:
Активная двухполосная акустическая система
700 Вт RMS , 40 Гц - 20 кГц, SPL 129 дБ,
головки B&C SPEAKERS (15NW76, DE610)
встроенный усилитель 700 Вт RMS

Можливо знаєш, де її можна послухати у Львівській області?

Ні не знаю, я з Волинської обл.

Шукав в гуглі хоч якихось відгуків, немає нічого, та й на відео з семінару мало інформації.

Колонки дуже хороші,як в плані звука так і надійності та всього іншого. В самого у користуванні були такі. Аналог від іменитого бренду буде коштувати вдвічі, а то і втричі дорожче. Я такими двома колонками озвучував декілька весіль на вулиці, на 100чол. Звичайно без субів немає того еффекту, але звуку вистачало. Великий плюс за динамік 15NW76, який за рахунок потужної неодимової системи та двух демолюдуційних кілець в магнітному зазорі даже працючи в жорстких режимах на потужності 600-700Вт має мінімум спотворень.

 

Отож, я їх придбав і через тиждень повернув назад.  Купував в інтернет-магазині  www.audiosila.com.

 Гроші вирішив переказувати через Нову пошту при отриманні колонок,  а це + 2% до вартості , тому що мені було незрозуміло й викликало всякі погані підозри:  чому я повинен їх перераховувати на картку ПриватБанку ... Елене Юрьевне,   хто вона така, чи щось нетрапиться з моїми грошима? Коли забирав колонки, в накладній був зазначений постачальник : фізична особа-підприємець  ... Юрій Григорович. Я й зараз гадаю, чи прибули б колонки, якби я перерахував гроші... Елене Юрьевне? 

Чому вирішив повернути, тому що несподобались по звуку.  Як на мене в них не вистачає середини. Коли співав в них, звучали якось сухо, не вистачало «тембру». Коли на пульті ставив регулятори частот посередині, не вистачало ні високих, ні середини, низ якийсь був. Пробував накрутити «тембру» пультом,  та чого хотів не накрутив. Найкращий звук був при положенні регуляторів в таких позиціях: високі - десь до 2 год., середні - десь до 3 год.(далі починає різати вуха), низькі - десь до 1 год.  Співав у електретний мікрофон  МК2, а також Beyerdynamic TGX 58, пульт Behringer UB1204FX.

Коли повертав колонки втратив чимало нервів. Після того як колонки забрали зі складу, гроші довелося чекати аж 3 дні (це здалося цілою вічністю), правда Юрій Григорович вибачився за затримку (можливо дійсно були якісь проблеми!) та запросив відвідати їхнє підприємство у Вінниці, послухати їхні колонки , і придбати ті, які сподобаються (придивляюся до пасивного комплекту  PARK CL3212 + Сабвуфер PS5115, можливо це буде те що треба).

Рекомендую тим хто хоче придбати собі акустичну систему, спочатку  послухати її самому, щоб зберегти собі нерви і гроші ( в мене  пішло за перерахування та пересилку в обидві сторони грошей та колонок відповідно  + нова упаковка  до 1500 грн).

До речі мені звук також не дуже сподобався хоч  і пульт був саундкрафт,щодо надійності час покаже!

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти