Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Відгуки про колонки
Відгуки про колонки

http://showmarket.prom.ua/p6528126-passivnaya-akusticheskaya-sictema.html

Не плохая акустика для своих денег.Работали на улице,на 100человек площадку озвучивают.Звучат мягко.

дякую , ще хто щось може сказати!!!

Тиск 118 дб для 500вт це дуже мало... Мав би бути принаймні. 123дб  для порівняння еон2 jblпри потужності 350 вт має макс 129дб а тут 500 вт і тиск менше ніж в моіх півеях pr12  по200вт (120дб).

 

Користуюсь такими колонками, звук мягкий  якість чудова як на такі грн. а ви пане ярослав чули їх???

Цікаво би було знати що в середині

Marian999

Користуюсь такими колонками, звук мягкий  якість чудова як на такі грн. а ви пане Ярослав чули їх???

Ще не чув... і не знаю чи почую, можливо вони гарно звучать, не сперечаюсь,та для такої потужності тиск замаленький... хоча ціна приваблива.. 

118 дб в них.. в моїх найслабших 12"півеях 120дб... не знаю як можна якісно визвучити такими колонками  великий зал.. тому беру щось з тиском хоча би 125-127дб...

Ви спитались мою думку..я відповів... для початку може хватить і їх, (є такі приміщення де й 118дб забагато) та згодом ви зрозумієте про що я говорив і будете шукати щось потужнішев децибелах не дивлячись на потужність в ватах...

Є колонки, які при 350вт мають тиск 129дб... а це принаймні голосніше .

для порівняння: дві ваші колонки по118 дб дадуть тиск максимум 121 (тобото +3дб) а щоби вижати з них 124дб-треба б поставити таких вже 4шт... на 127дб - треба вже 8!!!!шт... і будь мудрим... скупий плотить двічі..

а тут виходить 1 колонка віарта таких 8!!!шт... ось вам і ціна...за шарову акустику... 1720х8=13760гр...... а розміри і вага тут також важливі... Дешевше вже і рцф вийде..

 

 

Ви ніколи не були на забаві, де тамада одною колонкою спокійно перепльовував по якості звуку і тиску "піраміди" з колонок музикантів?? А кто скакзав що тамаді досить комбіка в 100вт... мені вже цього замало..

Дякюю за коментар, прийму до уваги...

Після довгих прослуховувань вибрала YAMAHA DSR-115 дуже задоволена в своїй ціновій категорії звучать найкраще.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти