Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Не йде спів.І все тут.
Не йде спів.І все тут.

"...то не тільки важко співати а і стояти..."

Беріть менший кілішок то буде значно легше не тільки стояти а й співати...

Да, буває важкувато іноді тим вокалістам що пісні наживо співають, а от відчого бува стомлюються ті що стоять під плюс "гатять" усю забаву?? Оце для мене загадка...


 

Звісно правельно поставлений голос і взагалі професійність вокаліста ,це хороший фундамент який дає всі підстави на те щоб спокійно відпрацювати потрібну кількість годин ,без збоїв,проте психологічний стан вокаліста як на мене має також велике значення ,як психологічний стан будь-якого професіонала в будь-якій галузі,візьмем до прикладу хоча б футбол ,там псих. стану гравців приділяють чи не основну увагу...ну це ж не просто так .....просто якщо людина занурена в свої проблеми то  віддачі тої що має бути вже не буде...і споживач це обовязково відчує,хоча ноти можуть бути заспівані всі чисто.

просто якщо людина занурена в свої проблеми то віддачі тої що має бути вже не буде...

Да Бодік, тут ви праві 100%. Отож проблеми свої нехай кожен залишає у себе вдома коли їде на халтуру. Бо на забаві всеодно усім глибоко до дупи твої проблеми, хоч з яким кислим виглядом там не ходи і не жалійся яка прикрість у тебе сталась. Тому що народу на забаві надана можливість розрядитись - набухатись і дико побалдіти (шо в основному ми з вами й спостерігаємо). Так що назвався грибом - лізьу кошик і скоріше і приїхав співати та бавити нарід то ставай тай бав, а не готовий чи настрою не маєш чи горлышко покраснело і не хочеться співати бо клієнт не подобається - це твій гемор, нікого то не хвилює і не хвилюватиме до кінця забави, то всьо до дупи - ставай і працюй, а не можеш звалюй звідти акуратно... замінять тебе якимось патіфоном і далі будуть гуляти до сьомого сказу....  Ну, і такому дусі... Приблизно так мені багато років назад пояснював один старий лабух, я його зрозумів і з того часу "все особисте лишається в хаті" коли їду на забаву.... І користь з того є...

!

ZZ2000 так ніхто і не сперечається , ви звісно праві на 100%, але цього потрібно також навчитись !!!!маю наувазі відключатись, людина запитала чому не йде спів ,я сказав як всі тут присутні свою думку,

далі йому робити висновки.....Я ж пройшов у своєму житті різні етапи і досвіду набирався на своїх помилках ,вчити не було кому, то мушу сказати поки навчився відсторонювати свої особисті переживання від роботи трохи часу пройшло.... зарас легше ,про все що незнаєш можна запитати в інеті і то є файно ,успіху всім і хай ніколи особисте життя не стає на заваді улюбленій справі і навпаки)))

 

Поставлений голос це звісно дуже важливо. Та значну роль відіграє і психологічні навантаження... Надмірне переживання, чи пофігізм неминуче вплинуть на фізіологічний стан не тільки голосових зв"язок. Звісно з роками кожен виробляє певний імунітет до стресових навантажень та все ж таки від всього не захистишся...

Люди, та що ж ви філософствуєте занадто з приводу проблеми шановного пана Вуса? Невже ж ніхто не був в його "шкірі" свого часу? Це — просто перехід в так званий "критичний" вік і звичайна перезавантаженість музичною роботою за невеликі і невдячні гроші. Більшість із нас теж тут шукають порад, відгуків про засоби лікування горла і замін... До-речі — як і я... Пане Вус, Ви не закрили тему про кабак в Городку (не думайте, що це мене цікавить — мене занадто цікавить заміна мені у Львові, та все ж відпишіть людям, чи мені на skype)!

schlanger.Це — просто перехід в так званий "критичний" вік і звичайна перезавантаженість музичною роботою за невеликі і невдячні гроші

Ви ще напишіть, що Погода така... про клімакс не забудьте....

АНЕКДОТ. 

КАБІНЕТ СЕКСОПАТОЛОГА

Пацієнт - " Лікарю, маю проблему.... Як поп"ю - не можу кінчити...

Лікар - " То Ви не пийте!!!!"

Пацієнт - " Я не п"ю - то не можу почати..."

... О! Це дійсно... Як не "смик" задовгий то сорочка закоротка, всеодно штанята мокрі!!! Кажуть, що найкраща приправа то є голод, після нього все надзвичайно смачним робиться...

Слухайте паньство мою сторію ...грав минулої суботи випускний а в неділю весілля,так от в суботу все як помаслу(як зазвичай) клієнт задоволений я збагачений)))а в неділю чортівня якась...приїхав розставився ,розспівався ,тай за стіл , і тут почалось ,найперше вилитів віндовс в компа і вся моя програма плюс модні фанери пішли коту під фіст,потім просто відвалився в мікрофона кабель(проєл спаяний толковим майстром) потім розсипався блок живлення в радіо мікрофоні ,а коли прийшла пора співати кудись зник голос ,я неміг видавити з себе жодного пристойного звука,аж на ранок коли зняли фату і заспівали всім Многая літа і гості розійшлись,окрім кількох самих моцних ,голос вернувся назад (тепер стидно по місту ходити,шем такого немав) а на ранок щей з телефона 50 грн. пропало)))Я в шоці невже таке буває!!!???

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти