Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Звукопоглинання, або акустична обробка кімнати під студію
Звукопоглинання, або акустична обробка кімнати під студію

Як один з варіантів для заглушки приміщення пропоную звичайні штори.Завішати стіни,та стелю тим ,що є під рукою,а на підлогу -звичайний ковик.Головне,щоб між стіною,та шторами був проміжок у кілька сантиметрів.Чим більше складок-тим ліпше.Дешево і сердито.А поролон,чи пенопласт створять таку душогубку у студії,що довго не всидиш.Та й не дай боже вогню,хоч зрештою про це треба знати завжди.Ну ще хороша комутація,заземлення і т.д.

Дякую за пораду!) поролон чи пінопласт використовувати не буду, тому що вони володіють низьким коефіцієнтом звукопоглинання. Спробую мабуть по периметру стін мінвату на дерев'яному каркасі, зверху її закрию спанбондом, а потім ще ковроліном. Якось так...) Хто може ще щось порадити-будь-ласка пишіть! 

Почитай декілька статей або передивись відео по таким речам як БАС ТРАП - басові ловушки (пастки) або ловушки Шредера. Все що тобі радять це одна ріс і те що тобі потрібно це інше. Використання яєчних лотків і пінопласту - це взагалі марна трата часу. Поролон який тобі радили також не підійде (він не має високої щільності для поглинання відповідних частот). Знову ж таки для чого потрібне приміщення - для запису чи для зведення. Якщо для запису вокалу - то можна використовувати стенди які кріпляться на мікрофонну стійку. Якщо приміщення використовувати для зведення речей - тоді тільки мінвата з використанням каркасу - гіпсокартону і матеріалів типу ковроліну. Дуже ефективно використовувати акустичні щити. Раджу прочитати книгу Ньюела. Основне завдання для студії це ловити низькі частоти на яких завжди вилазять проблеми при зведенні. Але шоб це зробити то потрібно забрати весь простір твоєї кімнати. Тому подивись що кімнат для зведення площею меншою як 16 кв.м. просто не існує.

Володимир Куцик, за порадами Дядька Хапка та Юліановича прочитав зо 20 тем на rmm. Кімната мала б використовуватись для запису вокалу, і "зовсім трошки" для зведення тих речей, які понаписую.))) Про стенди на мікрофони для запису вокалу читав, бачив продаються в інтернет магазинах, наскільки ефективним є його використання при записі. Про басові пастки вже починаю задумуватись, але не знаю що буде кращим -  пастки чи оббивка мінватою+ковролін зверху. Як думаєте? Директор пропонує більше приміщення, тільки мій бюджет його не потягне, та й не знаю чи варто зразу з великого починати. Я ж лише новачок у цій справі.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти