Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Потрібно апарат подібний на Yamaha PSR-295
Потрібно апарат подібний на Yamaha PSR-295

Доброго часу доби!

Шановні музиканти, порадьте апарат, на рівні вказаного.

Хочеться, щоб мав поліфонію не менше 32 (банальна забавка Yamaha R 200 має таку поліфонію, а  ритми в PSR350 дуже подібні), щоб мала ЮСБ, на флешку, бажано міді входи (ну це і найпростіші мають) і ОБОВ’ЯЗКОВО в тій же ціновій категорії. Щоб можна було вживу заграти банально концерт в сільському клубі, аби звук принаймні був не гірший.

Вчора бачив апарат Cortland MK-935, ціна чуть більше 1000 грн новий. Здивувало, що апарат має набагато ширші можливості, ніж Yamaha R 200 та PSR350, здається, що кращі звуки інструментів(можливо поліфонія краща), ритми досить оригінальні, єдине, що не сподобалося, то поліфонія перскусії (не розумію, чому при настільки шикарних звуках така перскусія). Тобто якось дивно цокають ті барабани, і це псує всю малину. Має апарат і міні ЮСБ, колесо пітч-бенду колесо варіації і т.п. Тобто згодився б для навчання, бо має купу можливостей як на ту ціну, але для виконання на банальній сцені не годиться як самограй.

З цього роблю висновок, що найкращий апарат в даній ціновій категорії з мені відомих Yamaha PSR 295. Порадьте ще якісь апарати, буду дуже вдячний.

Korg pa 800


 

Можливо, в скорому, або не дуже, часі, куплю і па800 )))

Але на сьогодніший час треба щось таке, як я написав. Може хто має серйозну думку?

У мене склалось враження, що ви продаєте, а не купляєте...

Чого це?

http://jam.ua/sintezator-yamaha-psre433

о, це видно щось новеньке... вартує уваги певно. Дякую за варіант, буду придивлятися.

Апарат мені, до речі, сподобався. Ще, певно, непоганий у цій ціновій категорії буде PSR-e403.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти