Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Порадьте шановні, яку акустику краще використовувати з Dynacord PowerMate 600 - 3.
Порадьте шановні, яку акустику краще використовувати з Dynacord PowerMate 600 - 3.

Якщо Ви вже використовуваєте Dynacord PowerMate 600 - 3 порадьте шановні, враховуючи роботу як на вулиці, так і в приміщені - яку краще використовувати акустику до цього апарату ? З повагою, Gashek/

Знайомий працює на такому пульті з 4-ма EV ZX5. - звук просто суперовий і в приміщенні  і на вулиці.

Я  тако ж  користуюсь таким пультом, но пока купив тільки пару zx-5, в залі добрє працюють, а ось для вулиці мабудь не вистачить, думаю чи щє пару взять, або щось пробувать з субами конструювати, було б цікаво почути Ваші думки шановні колєгі.Буду вдячний, за Ваші поради.

Добре, а чому саме ZX 5 ? Це чиясь порада, чи рекомендаціі з нету ?

Як на менє, цє зручність такого  комлекту, як що Ви предбали 600-3, а це компактний комбайн, то до него і по-зручності,вагі і  звуку досить личать zx-5.Одне тільки цікавить,чі цє  щє пара zx-5, або компактні суби,як для вулиці, бажано  б почути думку, хто порівнював 600-3 з різними комплєктами звуку, це  було б цікаво почути!

Моі друзі працюють в закладах Киіва, у приміщенні ZX 4 використовувають, але на вулиці тільки з сабами, річ у тому, що декілька музик радять придбати Монтарбо, але щоб почути ті саби, треба іхати до столиці, а часу як завжди не вистачае. Можливо по закіченню літноьго сезону зьявится можливість поіхати послухать та подивитись на ці Монтарбо. 

Да було б не погано, почути их!А як наприклад розкачки,600-3 добрє качнє наприклад zx-5+Монтарбо?

Два  EV Zx5 і ще два  Dynacord D15-3 - і гонорово їдете на вісілє!

"і гонорово їдете на вісілє!"Що Ви  хотіли цим сказати?

Що звуку вистачає як в приміщенні, так і на вулиці. 

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти