Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Yamaha DSR 115
Yamaha DSR 115

Отклики

Колонки супер нічого кращого в даній ціновій категорії наразі немає.

=нічого кращого в даній ціновій категорії наразі немає=               А я кажу що є краще.....)

Например

Що є краще в ціні 2300$ за пару нові  DSR-115.При потужності 1300 ВТ.Пане Богдан чекаєм відповіді.

MAG K35A

Маг майже ще так раз  важчий,дорожчий. поступається по тиску, низовий динамік феритовий, кут розкриття драйвера малий,потужність вказана підсилювачів а не RMS як в DSR 1300 Вт .Одним словом зовсім не конкурент.Єдина система 3 полосна яка при своїй ціні варта уваги це ще може бути JBL PRX-535.Але ні в якому разі не JBL PRX 600 серії.Богдан бери той МАГ будем порівнювати.

Ну і я думаю що блоки NEXO будуть кращі від POWERSOFT,а преміум класу динаміки EMINENCE в DSR будуть трошки краще грати від динаміків MAG.Але ми говоримо про двохполосні системи а не 3 полосні. Богдан чекаємо на 2 полосного конкурента.

Ігоре якщо ви бачили смайли після кожного мого повідомлення ,то напевне зрозуміли що я жартував, я просто таким чином хотів сказати що неможна так однозначно ,оцінювати акістику і казати що та чи інша колонка то "панацея" і краще вже нема,адже в кожного музики своє сприйняття звуку,і те що для вас най най комусь може здатись ну скажим так сірою посередністю...в кожного свій ідеал і тут напевно коректніше додавати що "на мою думку" кращо нема а не "що це краще з кращих" якось так ,ну а ямах я цих нажаль ще нечув,тому і коментувати їх немаю права....можливо і ваша правда))))

Повністю Богдан з тобою згіден.Я не дуже люблю Ямаху но колонки DSR -DXR грають на свої гроші дійсно гарно.

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти