Головна сторінка » Список форумів » Вільне спілкування » Як вам таке? Medeli A1000 - синтезатор с 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм
Як вам таке? Medeli A1000 - синтезатор с 7-дюймовим кольоровим сенсорним дисплеєм

Всім привіт! :)

Китайці наступають) Випустили дуже цікавий інструмент - Medeli A1000. Головна ізюминка синтезатора -  здоровенний 7-дюймовий дисплей з сенсорним управлінням. Всі ритми, звуки, нотний стан - все на виду. Дуже цікаво, як відреагують на такий синтезатор  наші музики, і чи буде цікавий він саме весільним, ресторанним музикантам. Бо синтезатор може створити 5 своїх власних стилів, по 4 варіанції на кожен,  плюс є секвенсор на 16 доріжок. Особисто я його  ще не слухав, а ле добре знаю його молодшого брата - Medeli A800 - то звук дуже достойний як за його гроші, набагато кращий за Касіо і наближений до PSR-S серії.  Заявлена офіційна ціна Medeli A1000 -  5880 гр. Єдиний нормальний опис з фотками українською мовою тут: - http://ionika.com.ua/ua/product/medeli-a1000 . Функціональність за свої гроші  дуже вражає, як на мене.

Основний недолік інструменту - стилі до нього не знайти НІГДЕ.  Треба тільки свої писати. Але це може бути тільки питанням часу..  Ще один недолік - відсутність нормального офіційного сервіс центру, Якщо виявляються поломки то продавець сам вирішує питання. З мого досвіду Меделі -  дуже різний продукт в плані якості.  Деякі моделі дуже добре зроблені і роками працюють без поломок, а деякі більш ломаються. Інструмент новий, невідомо як себе покаже в плані надійності. Але сама контора досить авторитетна, якщо на вашому коргові чи курцвейлі пише "мейд ін чайна" то велика вирогідність, що зібраний він саме на заводі Меделі. Плюс вони роблять ряд комплектуючих для Ямахи, паралельно тирячи технології)) Тому Звук Medeli  такий схожий на Yamaha/

Відео його поки ніде немає, буду намагатися взяти на тестування

 

Ось така іоніка... як думаєте, буде востребувана чи нє?

 

 

Раніше Меделі "ксерили" - ямахи (закрема тисячну, якщо не помиляюся), а тепер Корга здерли... Не розумію, хіба слабо їм щось нове придумати, своє... Та і ТМ топовий продукт якої коштує 6000 грн! - Якось невражає...

Я думаю, що вона не пройде в наших лабухів - стилів то не існує... Їх не можна від сусіда скинути... Тому далі будуть на ПСР-ках лабати...

Думаю, на рахунок "придумати щось своє"  це більше питання до всього китайського пром виробництва. Яскравий приклад авто мобілі - всі моделі, навіть останні - всеодно за основу взяті імениті марки авто.

 

До речі, полабав я трохи на цьому інструменті - виявився не гірший і не кращий ніж я очікував, але своїх грошей ОДНОЗНАЧНО вартий. Поліфонія 128 голосів, є квантизація на секвенсорі пісень і секвенсорі стилів.

З екрану дуже зручно читати ноти. Взагалі екран суперовий) Але звісно до корга ПА600 йому ще дуже далеко)

 

Планую зробити выдеоогляд цього інструменту найближчим часом.

 

 

Сам би послухав - в неті є примітивне відео про цю клаву, але інформації з нього ноль. Якщо на свої гроші він зроблений, то можливо він має місце як інструмент для дому або навчального класу, або в кабаку для відтворення мп3. Але на весілля - сумнівно... Стилів нема, пишеться виключно з середини, та ще стоїть питання - як пишеться?)))

П.С. А до ПА600 його рівняти - не то пальто - всетаки де 800 баксів, а де 1500... Хоча задумка цікава... Китайці взагалі молодці, збиваються з тупого копіювання, а починають розвивати свої торгові марки. Може і вийде щось путнє... Може колись весільні музики будуть лабати на таких і шукати так як ямахи чи корги))))

Думаю, для творчої людлини написатип під себе свої стилі  - не проблема. Пишуть же людли для себе фонограми, чому стилі прописати не можуть? Тим більше, що можна просто передерти якісь популярні з Ямах чи Коргів.

 

Відео, більше менш нормальне, скоро зроблю.

Опис, трохи рекламний? бо під продажі, звиняйте, ось тут:

http://ionika.com.ua/product/medeli-a1000

 

 

 

2klavishko: Юрку, людям треба готовий продукт, який можна включити і грати. Вже і зразу. Хто би то тепер писав сам стилі. Та епоха вже давно минула.

Зроби польку, вальс, кілька варіантів "мидляків" (забив би за то слово  ), диско ("шейк" :) ), а тоді вже роби демо. Здивуєшся, як зростуть продажі :)

Може то заендорситись?

Дядько Хапко То спочатку треба розібратися, чи вона підтримує завантаження стилів з флешки... 

В мене в магазині стоіть цей інструмент.  0502437357

То розкажуть нам щось про нього, як він в руках поводиться, як звучить в порівнянні... Дайте відгук, бо інформація яка в неті про неї нічого не каже...

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти