Головна сторінка » Список форумів » Відділ духових інструментів » Купити саксофон.
Купити саксофон.

Шановні колеги музиканти! Порадьте мені будь-ласка. Мій напарник Хоче купити саксофон в районі 1000у.о. Що можна за ці гроші купити.Щоб тільки не Китай. Дякую Вам щиро. Творчих успіхів Вам.

Шукайте відповідь,темою вище.

Пошукайте Ямаху

Продам саксофон альт Evette by Julius Keilwerth.Це едина студ. модель легендарної фірми.Вирізняється точною інтонацією,легким звуковидобуваннямі дуже зручною і ергономічною механікою .В комплекті сам саксофон, гайтан,мундштук,кофр і різні аксесуари.В наявності є 3 штуки,а отже можна попробувати і вибрати який припаде більше до душі.Ціна 1000$ можливий торг.Усі інструменти нові.Якщо зараз не продадуться то поїдуть в Росію,що не дуже хочеться,бо вони дуже достойні екземпляри,кращі від студ. ямах і тому подібних інструментів(це моя власна думка і деяких проф.саксафоністів)Усі деталі в приват або за тел. 063-742-86-72

 

Фірма легендарна,це вірно.Але то не єдина студентська модель.Ця модель сама дешева,ціна приблизно 600$,виробник Тайвань.Далі студ.модель Keilwerth ST90 SERIE |||,ціна приблизно1200$-виробник Тайвань.Далі,Keilwerth EX90-перехідна модель,ціна приблизно 1000$-виробник Тайвань.Keilwerth Limited Edition-перехідна модель,ціна приблизно 800$,виробник Тайвань.Єдину модель,яку німці роблять самі це SCHADOW SX90 ціна її приблизно 5000$.Так що,за такі гроші напевно нехай вона краще їде в росію. 

Дуже радує Ваше пізнання у саксофонах , але 600$ це навіть не прихідна ціна.В Росії цей інструмент ще дорожчий.Просто дійсно чудові дудки і хотілося щоб вони приносили радість тут :)))

Я все розумію пане Миколо,але мені здається,що найбільше радості буде у Вас,якщо Ви їх продасте.Звиняйте за відвертість.

Якщо чесно це моя робота,едине що я можу на цьому заробити то це премію від начальства,а інструменти дійсно дуже хороші )))

Я рахую,що інструмент має бути перевірений часом(SELMER MARK,YAMAHA YAS-62,82 і т.п.).Просто треба шукати відгуки,якщо вам невідомий це інструмент та пробувати самому-порівнювати з інстр. тої самої цінової категорії.Можливо це достойний "РІГ"...

Я віддав перевагу Ямасі проф моделі по ціні і по якості.

http://viknaodessa.od.ua/news/?news=110682

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти