Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » Вибір компрессора для вокала.
Вибір компрессора для вокала.

Всім привіт. Рішив придбати компрессор для вокала і став перед вибором dbx 166xl або dbx 166a. Хто що скаже про ці девайси хорошого і поганого. І чи взагалі він  потрібен для живого виконання.

Може хто знає де придбати по дешевше буду дуже вдячний.

dbx 166xl - Напевно класика жанру в свому ціновому діапазоні.
Якщо ви дійсно знаєте що вам потрібно від компресора, то на питання "Чи взалі він потрібен для живого виконаня" маєте  відповідати ви, а не форумчани.
Гарного вибору!

Взагалі я під питанням "чи він потрібен" мав на увазі чи придасть якості в звучанні . 

Компресор ні теоретично, ні практично якості додати не може, якість дає ваша апаратура загалом (мікшер, підсилювач, колонки, кабелі). А компресор зменшує діапазон звукового сигналу. Простими словам,  те шо заспівано/сказано тихо, стає гучнішим. Ну і впринципі сам вокал стає трохи потужнішим/насиченішим.

Як я поняв , що компрессор тримає голос в певних рамках. А от що краще взяти. XL- має більше круцьок а А серія кажуть краще звучить.

Для початку XL хватить з головою!

має більше круцьок

Universal audio teletronix la-2a, має 3 ручки, це ж далеко не основне....

Одне просте правило, насправді якісно свою роботу виконують прилади професійного рівня, типу DBX160а чи Drawmer DL231,241,251,  чи іншого виробника, а бюджетні апарати.......,  то чим їх менше тим краще звучить

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти