Головна сторінка » Список форумів » Музичні інструменти та звукове обладнання » ROLAND VM3100 Pro відгуки
ROLAND VM3100 Pro відгуки

прошу писати власників про "живу роботу" в ресторані-весіллі на цьому пульті та його недоліки та плюси.

Дякую.

Я працюю з таким пультом декілька місяців. Кращого за такі гроші і не міг мріяти. Потрібно завчасно дома досконально розібратись. Все, що потрібно музиканту ресторанного формата в ньому є.

Недолік пока не знайшов. На аналог, більше не повернуся )))

Підкажіть будласка чи варто міняти  ALEN HIT  ZED 14  на   Roland vm 3100pro ?    Дякую!

 

Я слухав 10-й, а 14-й ні. У Rolanda вокальні обробки (компресор, ревербератор и ділей) просто супер. А вирішувати Вам. Краще послухайте лоб в лоб і тоді зрозумієте. Удачі.

Та справа в тому -якщо є можливість рівняти лоб-лоб ,то не задавали б таких питань.Я розумію що цікавить думка тих хто може рівняв їх..

Allen по звуку можливо і трошки кращий але в цифрових пультах все ж більше можливостей при меншому розмірі, але я вибрав для себе  аналог бо мені в процесі гри легше щось підстроювати

 

Ален серія Зед від Берінжера не далеко втік...а проц. ефектів може і гірший за "вуханя" ІМХО

Хлопаки, цифра то кльово - все візуально рулиться на дисплеї, можна зберігати настройки... Так, зручно, модно і цікаво... А тепер давайте розглянемо ситуацію з апаратної точки зору: Як обробляється звук у звичайних пультах? - Подається на вхід, через преампи і вхідні фільтра іде на обробку, потім післяобробка(ефекти і т.д.) в залежності від настройок, тоді попередній підсилювач і вихід. Всі згодні? (чисто схематичне пояснення) АЛЕ!!! В пульті по схемі проходить АНАЛОГОВИЙ сигнал без ніяких маніпуляцій - суто гола синусоїда. А тепер поглянемо на цифру - аналоговий сигнал подається на вхід і (УВАГА) оцифровується... Тепер ідемо на вікіпедію і читаємо про АЦП і принципи його роботи, поняття дискретності і похибки (в двух словах: синусоїда заміняється найбільш наближеним значенням дискретного сигналу, який згладжується на вихідному операційному підсилювачі), тобто - вже на вході ми не маємо того, що прийшло з інструмента/мікрофона... Потім обробка цифрового сигналу (бийте мене довгим дрином, якщо я не скажу, що ВСІ існуючі алгоритми обробки цифрового сигналу не є ідеальні і в кожному закладений коефіцієнт поправки - то я вам як програміст говорю), після того працює ЦАП - перетворення цифри в звук, що також не "блєщєт" точністю.

Якщо ж ви працюєте на колонках від "топового" виробника Саундкінг, то вам впринципі фіолетово - як звучить цифропульт, він полюбому звучати буде х..во, але якщо ми берем нормальний апарат і музиканта який має вухо, то тут можна дискутувати про якість. Звичайно, в надтоповій ціновій категорії цифропульти звучать відповідно, але не пульти які на 500 баксів не коштують...

Я за "аналог"!!! Це все вище сказане - чиста теорія, яку я нікому не нав"язую. Комусь прочитати буде корисно для ознайомлення, комусь, щоб покричати на мене тут, що я не правий... Але проти фізики не попреш і я висловив СВОЮ ДУМКУ. 

П,С. Матеріали по темі: http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%90%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B3%D0%BE-%D1%86%D0%B8%D1%84%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D0%B9_%D0%BF%D0%B5%D1%80%D0%B5%D1%82%D0%B2%D0%BE%D1%80%D1%8E%D0%B2%D0%B0%D1%87

http://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%90%D0%9F

В основном - все правильно. Вот поэтому современные цифровые пульты имеют не только 44,1 и 48 кГц частоты дискретизации по Котельникову, но уже и 96 кГц и выше - чтобы точнее или натуральнее преобразовывать, а затем восстанавливать исходную синусоиду. А кроме того и разрядность - не только 16 бит, как на CD-дисках, а 24 бита разрядности АЦП и ЦАП и выше. Разрядность влияет на уровень шумов (ошибок квантования или округления до ближайшего значения уровня в коде). Приближенная формула расчета уровня шума в дБ такая: (Р х 6) +3дб, где Р - чисдо разярядов кода. Например при 16 разрядах получаем 16*6+3=-98дБ. Т.е. "минус" 98 дБ шума.

Я ж кажу, що потужні і дорогі моделі мають високі частоти, але даний девайс підтримує тільки 44.1 кілогерца (пруфлінк - http://www.muzoborudovanie.ru/equip/studio/mixer/vm3100/rolandvm3100pro.php) А внутрішня розрядність хоч і 24 біта, але нічого не сказано про розрядність ЦАП (а як показує практика, дуже часто вихідна розрядність відрізняється від частот процесорів внутрішньої обробки)

Будь-ласка авторизуйтесь для того щоб залишати повідомлення. Увійти